Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Cinematic Trailer

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

Bu Grafik ayarları seviyeleri aynı ama oynamışlar. Bende Custom yazıyodu çoğunda. Dropdown dan tekrar seçtim. Performans olarak aynı. SSAO anlamsız. Su yansımaları hala buglı, 3cü şahıs kamerada kamera açısını ufukla aynı yaparsanız flying mount un kanatları felan yansıo suda :D

Bazı ırkların modelleri iyileştirseler güzel olurdu. Artık WoW 10.0 da yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

gc said:

Updating character models is a priority and something that the artists are still working on. They were working on Dwarves and are now working on Humans and Orcs. If Humans and Orcs are done successfully, they feel that they can do all of the races.
When the models are done it may be a gradual rollout rather than all at once depending on how long it takes. There is even a chance that we may see them during Mists of Pandaria.
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıyor ya, arkadaş istedi diye açtım accyi, girdim yine orgda zıplarken buldum kendimi :) yok bu oyun bitti ya uykum geldi yeminle halbuki insan özler dimi bi 6 ay geçmiş o kadar yıl oynadığın oyun yok hiç heyecan yok...
birde arkadaşın "hadi panpa ben healer olayım sen tank ol akalım danguene" wisp i geldi... hangi danguan aga ben orayı 948589345 kere yaptım amaç ne bütün itemlerimide aldım peh, pandaya kadar sabretmeyi planlamıştım halbuki ama onu bile yapamamaktan korkuyorum şimdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...