Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

şu halinde pay2win yada oyuna etki edicek birşey yok markette ha var pay2win var oyunun içine edicek aletlerde var ama o kadar doları gömüp öldüğün zaman hepsinin gitmesi var.

Eve online böle mesela istersen basarsın parayı en tasaklı gemiye binersin en pahali itemları alırsın fakat nasıl patladığını anlamassın o yüzden bu oyunda marketin avantajını teamwork çözer gibime gelio.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ArmA 'nın yaptığını az buçuk anlıyorum. çünkü bohemia bişeyler yapmaya çabalayan ve fena da yapmayan bi firma. oyunların buglı olması bi türlü üstesinden gelemedikleri bi sorun ama temelde çok ilginç oyunlar yapıyor adamlar ve yeterince de kazanamadılar hiçbir zaman. "bari burdan vuralım voleyi" diyip yaptılar öyle bi olay. Bence zaten ArmA alanlara DayZ stand alone'da bi indirim falan çakacaklar.

Ha bu firmaya neden gıcığım, DayZ'in yaptığını ayyyynen kopyalayıp ismi bile kopyalayıp çıkarttılar sonra utanmadan bi de gelip "BİZ İLKİZ, 6 YILDIR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ" dediler. 6 yıldır çalışıyosun ortaya çıkan bu mu diye sorarlar adama.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bu zaten alpha değil direk beta bu hatta böle release olcak ufak tefek fixler dışında.

DayZ ile başlayan furyadan nemalanmaya çalışıo dio millet genel olarak yaw rekabet olsun işte oyuncu kazansın tür güzel

Valla şu global inventory safe zone olayını bile adam gibi koysaydı dayz yeterdi onu bile yapmadılar bence o büyük vurkaç oldu, warz şu haliylen bile oynanırı var ama dupe cheat ki her oyunda var tatsız hale getirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

hani oynayamadım adam gibi ama döler işaretleri falan ne oyunda? oyuna para verip bi de item mall olayı aç gözlülük değil mi?

item mall da silah falan yok. sopa falan var. onlar da cok ucuz ve ingame parayla aliniyo zaten. zombilerden falan dusen para.

bir tek gece gorus zimbirtisi ve silaha takilan flashlight/red dot sight tarzi seyler para edecek seyler. onlarin fiyatlarini hatirlamiyorum da para biriktirip alinabilirler yine ayni currencydi sanirim. hatta silaha takilan zimbirtilar cok da farkettirmiyo bana gore birseyi. once goren vuruyo genelde. gece gorus para eder sirf.

bir de zaten istersen oyuna 100 dolar yatir herseyi al. bir anlik dikkatsizliginde kaybediyosun. bir koseyi donerken once sag yerine sola bakip sagdaki adam tarafindan vurulup kaybediyosun herseyi.

silah falan satilsa ertesi gun refund isterim ben. onu da belirtiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şu ayak sesini hala düzeltmediler ya

hayvan gibi ses cıkıyor ayıptır

Red said:

nv nin mesafesi nerf yedi mi

yemediyse şuan hile gibi.en azından rare ötesi falan olması gerek.oyunun konseptine aykırı.black ops oynamıyoruz sfds

Red said:

fazla oynamamak lazım ztn

çok zaman yiyor zaten.ben bi giriyorum.gez dolai silah bul adam öldür falan.hiç safe zone kasmadan ölene kadar oynuyorum.ölünce kapatıyorum daha oynamıyorum

_ILuVaTaR_ said:

yine hacker lolol

engellenmezse şu hack olayı oynanmaz bu oyun net

bende tam bunları yazmaya gelmiştim. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Biri bana bu zombieler nasıl ölüyor anlatsın, girdim oyuna ,ilk defa bir beyzbol sopası buldum ilk girişte, zombielere denk geldik vur allah vur sopa ile, yok ölmedi.
2 dakika dövmüşümdür, bana mısın demiyor, kafasına denk getirmeye çalışıyorum vuruyor muyum vuramıyor muyum anlamadım.
1 dakika da o şekilde kafasına denk getirmeye deneyerek dövdüm, arkamdan başka player yanaştı çekiçli , önce bana yeltendi çekiçleyecek, ben hissedip depar atınca zombienin agrosu buna kaldı.

Yakında ağacın arkasına saklandım,seyrettim. 1 dakika da o dövdü çekiçle, ölmedi meret, sonra ben içimde kötülük olmamamasına rağmen,Dişe diş diyerek, madem sen beni zibartmayı denedin benden günah gitti prensibi ile, arkadan yanaşıp bunun kelleyi beysbol sopası ile patlattım.

adamın çantadan ancak bir çekiç çıktı zaten.
Ondan sonra baya bir deparladım zombieden kaçmak için.

Da arkadaş bu zombiler patlayıcı silah harici nasıl ölüyor?
Bunun özel bir vuruş şekli filan mı var ? Ne Fenerle ne Beysbol sopası ile gebertemiyorum ben bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...