Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

havaalani guzelmis ama ozellikle kalabalik serverda pek akil kari degil. hertaraf cok aciklik. etraftaki agacliklardan dolanarak arkadan girdim ona ragmen kuleye ulasmak icin kabak gibi acikliktan kosturmak gerekiyo.

kulenin tepesinden de m4 buldum. sniper diye atladim heyecanla ama m4 e razi olduk sdf

bir de keklik gibi pistten kosa kosa gelen tipler cok komik. yol boyunca helikopter enkazlarini da lootlayip getiriyolar yanlarinda. sagolsunlar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de olmedim de, birisi vardir diye en guneyden agaclarin ordan dolandim, sonra da o kuleye giderken ve helikopter enkazlarina giderken intihar ediyormus gibi hissettim. benden sonra pistten kosa kosa gelen keklikleri de avladim cok rahat.

yolda ben de oluyodum az kalsin acliktan. az yemek almisim yanima. server hop da yapmadim, yol uzerindeki heryere ugrayinca sorun cozuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Grupla oynamak lazım tek biraz sıkıyor. Birde Survivor dışında öteki paketlere sakın para vermeyin hiç bir cacık yok. Oyunun developmentı zaten rush edilmiş, Dayz'den önce piyasaya sürelim diye herhalde. Dayz'nin standalone'u bunu ezebilir. 15 dolar olmasaydı almazdım şahsen. Aslında Warz'de War Inc denen oyunun modu gibi olmuş bence http://www.thewarinc.com/ bakarsanız bütün ekipman burdan kopya zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterim açlıktan ölmek üzere. Oyundada tanımadığım adamlara iyilik yapmayı hiç sevmem. Yinede.... Bir tanesini rehin aldım, abisi yemek getirsin diye. Biraz koştuk felan. Abisini bulduk...
Öldürecektimki, "boşver la yazıktır" dedim. Ellerinde silah görsem vuracaktım. Aslında ufaktan işkillendim, biz abisine vardığımızda yerde çekiç vardı. Kardeşi çekici aldı. Ben yemeklere yumulurken tecavüze uğradım.

ek: bendede tabanca vardı. Kaybım yokta yinede olay iyi :p.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Karakterim açlıktan ölmek üzere. Oyundada tanımadığım adamlara iyilik yapmayı hiç sevmem. Yinede.... Bir tanesini rehin aldım, abisi yemek getirsin diye. Biraz koştuk felan. Abisini bulduk...
Öldürecektimki, "boşver la yazıktır" dedim. Ellerinde silah görsem vuracaktım. Aslında ufaktan işkillendim, biz abisine vardığımızda yerde çekiç vardı. Kardeşi çekici aldı. Ben yemeklere yumulurken tecavüze uğradım.

ek: bendede tabanca vardı. Kaybım yokta yinede olay iyi :p.

abi ahahahahahhaahahahahahaha.

WAR Z DRAMA
Sosyal ağlarda paylaş

cok cakal var ya. Gece birini buldum durbunle izliyorum adami. Ben dagin etegindeyim adam yolun karsisinda ormanda. Beni nasil olduysa farketti eleman yatti hemen tasin arkasina. Ben hala izliyorum durbunle. Sonra cikti bana dogru gelmeye basladi cikardim tufegimi tam meger tepemde arkadasi varmis. Oldurdu tabi gormeden
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

valla ben dün gece campos köprüde sıkıştım offline oldum akşam giricem yine fakat yemek lazım acil sda

sabah 6-7 arası bütün serverlar boş bi karakteri oraya götür itemeleri bırak yere diğeriyle al denemedim ama olurmu olur tahminen.
campos grup kuralım akşam wipe geliyo artık kolay silah yok dün stream de konuşuyolardı bunu drop rate alpha da baya yüksekmiş :D
Sosyal ağlarda paylaş

zaten öle olması lazım drop rate bende 4-5 tane silah var şuanda şu wipe gelmeden sig sauerimli bir iki adam vurim bari dün köprüden 2 kişiyi izledim sürekli bi türlü yaklaşmadılar bana en son uzaktan 2-3 el sıktım adamlr korukudan hemen offline oldular dfs.

Bu akşam bitiriym stoklarımı bari kalabalık serverlarda bu arada campos çok iimiş cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...