Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

akirafes said:

Ya adetdenmidir bilinmez hava alanindaki zombiler cok zenginmis herhalde zamaninda genelde en cok para onlarin olusunden geliyor bana . Topladigim para ile ilerde tabanca durbunu almayi dusunuyorum ama acaba oda olunce loot oluyormu? Aynisini bicak icinde sorayim oda loot olabiliyormu?

valla ben adamın birinden forward grip düşürmüştüm. Xunn Red Dot düşürdü. demek ki lootlanabiliyor. o açıdan riskli bi olay, ya zombilerden düşen parayı arttıracaklar ya da fiyatları düşecekler. öyle 2 hafta farm yapıp aldığım red dot'u 1 saatte kaybetmek istemem valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Red dot, foregrip falan loot diye biliyorum, oyunda var. Ölünce düşmeyen hiç bir şey de yok. Daha evelsi gün hummer yanından foregrip lootladım yeani diğerleri de vardır sadece in-game parayla alınmıyordur.

Ama AWM kurşunu için 1 grip 1 red dot veririm yeminlen bi sniper keyfi yapamıyorum kaç gündür ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Guild ile alakalı sebeplerden ötürü aşağıdaki takaslar yapılacaktır

1 AW Magnum = 1 Dragunov Sniper (FIRSAT ITEM)
1 AW Magnum Mag = 3 Winchester 308 Mag
1 AW Magnum Mag = 6 Dragunov Mag
1 AW Magnum = 10 Winchester 308 Mag

Elimde 2 adet AW Magnum ve 4 de şarjörü bulunmaktadır.

Takas yapmak isteyen arkadaşlar yukarıdaki safe zone a bir karakter getirip bana ventten haber verebilirler, hemen gelirim.

vent: zh.guildvent.net 8430 nickim Alarma
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda bi kere sniperla karsilastim, onda da nerden ates ettigini bulamadigim icin sindim kuytu bi koseye, resmen 10 dakka kitlendim o noktada. olan 5 dakka sonra oraya gelen alakasiz baska bi adama oldu. gelisine caktim kafasina m4le. sonra cesette silah bulamayinca hatami anladim ve oldum.

ben tecrube ederek ogrendim, siz yapmayin: birini vurunca aha yedim seni diyip kosa kosa gitmeyin cesede.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...