Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

muhehe 2 kisilik bir grup vardi, beni eve sikistirdilar mesafeden deli gibi ates ediyolar

proxomity : i have no weapons please dont shoot

2 dk sonra elinde amca m6 ile charge yapti, pencereden ak47 ile onu indirdim, arkadasi cesedine gidip aklinca itemlari toplayacak onu da indiriverdim.

cok vakit gecmedi iki kisi dolasan baska bir grup buldum, birinde silah var birinde yok. herif sansina donup gordu beni, ilk ben davrandim indirdim ama hp 10%. medikit i basip silah degistirirsin (ammo bitti digerinde) arkadasi da o sirada silahi lootlamis onu da ayni sekilde indirdim ne loot kaldirdim :D

kardes kardese ne guzel uzanmislar oyle

Puhaha yalnız bunlar oyun incelemesi yapan türkler olabilir karakterler aynıları hep ikili dolaşıyorlar :) Youtube da warz inceleme yazınca görürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo abi hiç bi yerde loot kalmamış.deli gibi hoping yapıyorlar.bide silahlandıkları için tabi denk gelincede indiriolar

karakterim bildiğin açlıktan öldü

boulderı dolaştım.silahı bırak yemek yok.cogu binaya ve arabaya baktım.bir sürü polis arabasına helikoptere falan hep baktım

boulderdan sonraki kasabaya gittim.market bomboş arabalar bomboş.deli gibi sömürü var

hani nasıl bi çare bulcaklar buna blmiyorum.yoksa bariz oynanmaz bu şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

en son killim

hem wall hack hem hopper

6 rifle, 2 shotgun, 3 pistol, 30 a yakin consumable. adam shotgunla zombie vuruyordu, giriste soteye yattim, baktim adam cikmiyor dedim herhalde hopper, bekleyim gidince iceri girerim. iceri bir girdim yere yatmis beni bekliyor reflex ve korku ile veriverdim 6 pistol headshot i instant :p

oldurdukten sonra bir hopper daha geldi cekicle onu da ayni sekilde korkuyla fps moda gecmeden oldurdum o hp ile :p

yarin sabah serverlarin poplar dusukken safe e tasirim artikin

Sosyal ağlarda paylaş

sizdede efekler ve muzikler sapitti mi? clearview de 2-3 alman pusuda onlarin pesindeyim gizli gizli ilerlemeler falan, birden sacma sapan gerilim muzikleri boyle cok sesli tam bitiyor dinazor sesi tam bitiyor kamyon motor sesi gibi bir sey oturdugum yere biraktim ya

oyundaki gerginlik cok fena ya :D o 3 adami bulacam diye belki 20 dk ugrastim ses geliyor goruntu yok zombiler bi dert gorunmemek bi dert silahin range i bi dert
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...