Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

static drop pek iyi bi fikir değil gibi sanki, sürekli camplanır oralar clan yada grup oyuncularınca, tek yada 2-3 kişi takılanlar sinek avlar, benim gibi casual oyuncularda yem olur, 3 kişi gittik birimizde silah vardı bende de hammer şatgan la mıhladılar fail olduk gene :D,
sanırım server lar boşken millet stok ladı silahları şimdide keyif yapıyolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

static droplar alphanın başlarında vardı sonra onların hepsini random yaptılar. şuan static bir drop yok. static droplardan onlrada sniper lootlayanların silahlarını filanda sildiler.

eskiden deli gibi sniper olurdu artık sniper anca kalabalık serverlarda hotstop yerlerde oluyor, o da normal zaten
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

bck said:

sırf zombi ve survive ile parayı kaldıralım oyunu butun bugları hersey duzeltseler bıle elde bu ıkı unsurdan baska bır sey yok.quest gelsın demıs bır arkadas saka gıbı.

+1

şu zombinin ne ekmeğini yediler arkadaş..

bu arada zombie survival olayını becerir gibiler sanki (oyunu oynamadım, yorumlardan çıkarım yapıyorum), tükürdüğümü yalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

bounty hunter tadında birşeyler de olsa süper olurmuş. Demek oyunda okadar iyi potansiyel var ki her kafadan bir fantazi çıkıyor... İnşallah devamını getirirler de bende alırım oyunu

bu gelicek
safezonelarda ilan tahtasına bandit bounty koyabilecek playerlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...