Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WAR mı hala oynayan?

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

Ben bir kere soğuyunca o oyun bir daha gözüme gözükmüyor ne olursa olsun ,warhammer release'inde alıp mağdur olanlardan biriyim bende ,oyunu oynayamıyorduk bile ilk releasede ,leş gibi optimizasyonu vardı oyunun ,bildiğin oynanmıyordu yani ,şimdi gelip kuş kondursalar bile tekrar açıp yüzüne bakmam.

Ha ilk release'i kaçırıp ,o rezilliği görmeyen için şu anda iyidir oyun onu da bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
orderda crazy ottomans diye bi guild var. Türk ve alman elemanlar var baya guildde. Bide fransız allianceındalar anladığım kadarıyla.

Destroda invadoria , precision gibi türk guild kalmadı zui.
Ben dark elf rp guildinde takılıyorum sdf./w cadaisles.
Fazla da zaten eskisi gibi organize guild kalmadı.Orz moonlapse tiu bide small scale rus guildleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

Trath'ın dediği gibi her kuruşunu sonuna kadar haketti bu oyun.

Warhammerin bende bıraktığı en önemli etki, bütün çıkan oyunları onunla kıyaslama ve pvpsini aramak oldu. şimdi endgame GW2 oynuyoruz ama inanır mısınız daha bir gün warhammeri açtığım heyecanla açmadım oyunu.

ben çok umut bağlamıştım gw2'ye ama WvWsi RvR'ın tırnağı etmez. Bu oyunun RvR'ındaki lezzeti inşallah başka bir oyunda bulabilirim diye ümit ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yakında f2p olma ihtimali çok yüksek.Mythic sonunda isminden Bioware yükünü attı.Tekrar sadece Mythic artık.Mythic çalışanlarından biride geçen mmorpg.comda dark age of camelotla iligli bir söyleşide bazı oyunlarının yakın zamanda f2p olabileceğine dair ip uçları verdi.Zaten 3 tane oyunları var topu topu.Ultima , Warhammer , Dark Age of Camelot.Büyük ihtimalle olacak bakalım.Olsun hemen başlarım.Oyuncu kıtlığından güzelim oyundan zevk alamıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Çok yakında f2p olma ihtimali çok yüksek.Mythic sonunda isminden Bioware yükünü attı.Tekrar sadece Mythic artık.Mythic çalışanlarından biride geçen mmorpg.comda dark age of camelotla iligli bir söyleşide bazı oyunlarının yakın zamanda f2p olabileceğine dair ip uçları verdi.Zaten 3 tane oyunları var topu topu.Ultima , Warhammer , Dark Age of Camelot.Büyük ihtimalle olacak bakalım.Olsun hemen başlarım.Oyuncu kıtlığından güzelim oyundan zevk alamıyoruz.

Sadece isim attı, başları yine BioWare.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...