Jump to content

HaciSerdar

=o=
 • Mesaj sayısı

  91
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

HaciSerdar hakkında

 • Rütbe
  HaciSerdar
 1. HaciSerdar

  Wildstar #3

  abi okudum senin mesajları zaten bende üzüldüm alakalı insanların dominionda olmasına. Jabbit serverındayız yok mu alt falan bu tarafta kasması kolay cünkü. ama söyleyeyim pvp yapıyoruz sadece pve kısmet olmadı daha.
 2. HaciSerdar

  Wildstar #3

  Biz ekip olarak akşamları pvp yapıyoruz. Exile tarafında 7 kişiyiz. 1 Tank Engineer ve 2 Stalker lazım. İlgilenirseniz bi mesaj sallayın ekleşelim.
 3. HaciSerdar

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Valla ben Gul'dan gelsin isterim. Zaten ismi gelecek herolarda geçiyor. Tipi pek bir hoş.
 4. HaciSerdar

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Oyunda 2-3 tanesi hariç (bence) underpowered hero yok. Sadece senin oyun stiline hangisi uyar ona karar vermek lazım. Melee olarak mesela assassinlerde thrall, illidan, kerrigan ve zeratulu örnek alırsak hiç birisi bir diğerinden üstün değil bence.
 5. HaciSerdar

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  bunlarda bendeki level 10 herolar.
 6. HaciSerdar

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  1000 kadar maç yapmış biri olarak bugün vardığım son nokta, full premade olmadan bu oyunu oynamak için bir kaç anti depresan alınmalıdır. Bu kadar oyundan bir haber insanlar nasıl bana denk gelir anlamıyorum. Son lig maçında muradin geldi tank olarak bize, (Blackheart's Bay) adam oyun boyunca coin toplayacağım diye ortalarda gezdi. İlk önce onu kestiler sonra gelip bizi kestiler her seferinde :) adam demedi ki durun bende geleyim sizle bir Team fight yapalım. Sonrasında da idiots yazıp oyundan çıktı :)
 7. HaciSerdar

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  bir yerden sonra ne olacaksa olsuna döndü olay :( Farkettim :D Hırsss Hırsss :D
 8. HaciSerdar

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Valla adam oynamış :) Adamlar respawn olmuş gelmiş yine vurmuyosunuz adamlara hala muradin :D
 9. HaciSerdar

  HotS Bnet tagleri

  akşamları biz 4-5 arkadaş premade oynuyoruz ama birilerinin işi çıkınca kalıyoruz ortada. Bizimle premade yapmak isteyen olursa Xerudar#2119 tag'ini ekleyebilir. TS kullanıyoruz. Hero league veya yarın gelecek team leauge kasabiliriz beraber.
 10. konunun yeri burası mıdır bilemiyorum ama bir sosyal medya projemizde çalışması için ios developer arıyoruz. Arayüz diyaznı, backendi cartı curtu her konusuna hakim arkadaşlar iletişime geçerlerse görüşmek isteriz. [email protected]
 11. HaciSerdar

  Genel Tartışma Başlığı #2

  https://www.youtube.com/watch?v=ncnHwSD15NE hey gidi günler hey. paylaşasım geldi birden :D
 12. HaciSerdar

  dandikten oyun blog'um

  Kabe Tycoon incelemesi yok da prodüksiyonunu bizim yapmamız için fikir verdin :D eyvallah
 13. HaciSerdar

  dandikten oyun blog'um

  Dandikten bir blog açtım yazıyorum yalan yanlış. belki ara sıra bakmak isteyen olur diye yazayım dedim. http://www.hacigaming.com
 14. HaciSerdar

  Wildstar

  oyun 17.3 gb. closed betasını oynuyorum ben. Baya memnun kaldım combat mekaniklerinden. Gerçi daha level düşük ama olsun PvPsinde gerçekten çok eğlendim. Medic oynuyorum ve gerçekten healer olayına klasik mmo healer çizgisinden farklı bir tarz getirmişler, şahsen takdir ettim. DPS'i ise eh işte, bi Stalker'in para küte girişmesinin tadını vermiyor. Maintenance'lar genelde pazartesi başlayıp salı bitiyor. yaklaşık 30 saat kapalı kalıyor server.
 15. HaciSerdar

  Wildstar

  Ahanda closed beta key. :D şu anda download ediyorum ayıptır söylemesi.
×
×
 • Yeni Oluştur...