Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liseli kızların mezarlık dehşeti.

Bella

Öne çıkan mesajlar

iri meme> kısa saç

abi memeler güzelse her şekilde win.
kızın memeler güzel olsaydı da üstünü çıkartsaydı bu haber "liseli kızların mezarlık orgysi" olarak değişmiş olurdu hatta.

ya da bi konuyu daha memeye bağlamak için aşırı derecede kasıyorum. bilemedim. gidip memeleri bağlayım bari
Sosyal ağlarda paylaş

biliyor musun bu tarz videoları hiç baştan sonra izlemiyorum ki.. üç tık baş orta son.."ok şiddet uygulamış varoş kızları. hayatları zaten loserdı, daha da loser olacaklar. aileleri zaten ilgisiz çöplerdi, aynı seviyede kalacaklar" bu düşünceyi 1milisaniye düşünüp kapatıyorum.

ne canımı sıkacağım toplumun beni çok ilgilendirmeyen bir kesimi için. kendi içlerinde sabaha kadar kavga etseler çamur döküp mudfight izlemeye çalışırım sanıyorum.

ancak politikaya falan girersem bunların üstünde etkim olacaktır. kalanında benim de onlara karşı bir etkim yok ne yazık ki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de izlemiyorum. hızlıca geçip kapatıyorum. hatta bu haberi eski sayılır haber sitelerinde denk geliyordum da bi göz gezdirip geçmiştim. konusu da açılınca gündemi takip etmek adına bi göz attım.
kanayan yaramız değil. insanoğlu vahşiliği tarihin her noktasında hissedilir derece kendini gösteriyor. beni düşündüren konu ise gerçekten ilimde, bilimde o kadar yol alıp; daha eğitimli, bilinçli bireyler yetiştirdiğimiz ortadayken halen içimizdeki en ilkel dürtü olan bu vahşiliği köreltemiyoruz. halbuki doğayla olan savaşı çoktan kazanmış, artık en tıfılından en güçsüzüne kadar üreyip serpilebilirken bile içimizdeki şu ilk insansı, saldırgan, vahşi hayatta kalma dürtüsünden sıyrılamıyoruz.
düşünsene ilkel çağda şu numarayı bile yaparak tanrı kabul edilip kavimleri yönetebileceğin zeka ve gelişmişlik seviyesine sahip zamanlardaki insan bile işte bu şekilde şiddet uyguluyordu bir başkasına. aradan geçmiş bilmem kaç bin sene aynı yerdeyiz.
üzücü.
sonra neden memeye bu kadar takılıyormuşum. sapıkmışım.
laf.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daha eğitimli, bilinçli bireyler yetiştirdiğimiz ortadayken

şuradan sonrasını okumadım. memeye kadar okumadım yani. memeleri benim browser kırmızı bold olarak gösteriyor hep. ondan okuyorum.

abi bu kızların önümüzdeki 3jenerasyonu eğitimli yahut bilinçli olamayacak büyük ihtimalle. aoe gibi "yaparım, oduncu" yetiştirme merkezlerine de ihtiyacımız var sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...