Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

oyuna para verirken şöyle düşüneceksin;

oyunun seni bağladığı bir gece dışarı çıkıp para harcasan 70$ la kurtulabilcek misin?

o yüzden 100$ da deseler 1 sene boyunca seni bir çok gece oyalayan bir oyun olduğu için yine alınır.

sunu direk kotick demişti sanırım bir wowa aylık verdiğiniz parayla bir kere sinemaya bile gidemessiniz tarzı bişi
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

oyunun seni bağladığı bir gece dışarı çıkıp para harcasan 70$ la kurtulabilcek misin?

o yüzden 100$ da deseler 1 sene boyunca seni bir çok gece oyalayan bir oyun olduğu için yine alınır.

Böyle varlıklı yaklaşımlarından dolayı seviyorum seni.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Chemical said:

Aral bu akşam kargolanacak dedi
Kargolamadı tabiki de.
tabiki de
kargolamadı
tabiki aral

valla ben bi mallık yapıp araldan almıştım, ertesi gün uyandıktan sonra "ben ne yapıyorum" diyip iptal ettirdim direk. allah razı olsun çok uğraştırmadılar iptal ederken

alla alla benimkini 1 kasımda yani realesete saat 2.30 da evime ulaştırdılar, realeseden 1 gün önce kargoya verip.

Edit: he siz sonradan aldıysanız onu bilmiyorum da pre orderlar gayet zamanında ve başarılı geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Esh said:

Böyle varlıklı yaklaşımlarından dolayı seviyorum seni.

ben daha almadım bu arada sdfsa.

yarın ola hayrola
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

ya hakikaten böyle tüm iyi gittiğin oyunlar garanti çöküyor arkadaş, 24-8 gidiyordum ezildiğimiz oyunda mortarı açıyım biraz da onla camper indiriyim dedim açmamla sağa tuşa tıklayıp loop a alması 1 oldu.

Ahah az önce bende 18-3 mvp ribbon alma olasılığım yüksek bi oyunda çöktüm hüsran :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...