Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

dmrları kullanamıyorum abi ya

1) kurşunlar çok yavaş gidiyor
2) kurşunlar çoğu zaman nişan aldığım yere gitmiyor
3) kullanmanın en iyi yolu yerinde durup iyice nişan almak ama o zaman da kafaya bolt action kurşunu yiyorum
4) yakın mesafe yakalanırsam yapabileceğim hiçbir şey yok

işkence ya bu dmrları kullanmak. carbine kullanırım daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa obliteration oynadım da baya sevdim. bomba peşinde olmak iyi oluyor en azından aksiyon nerede hep belli =) oyun artık yeterince stabil oldu bende 45-50 arasında hep dalgalanma fln yok. aralıkta mantle fln geyiklerine 60 sabiti yakalarım.
Sosyal ağlarda paylaş

gtx660 ti ekran kartı olupta benim çektiklerimi çeken başka kimse yokmu lan burda şimdi ?
bu siktiğimin oyununun betası bitecek yarın tamam ama oyun çıkıncada yaşıycam gibi geliyor bana bu sıkıntıları.
bütün driverları denedim, 1 gün güzel çalıştı 2. gün ya monitöre görüntü gelmedi, ya frame atlayarak oynadım, ya birisi ateş edince ekran kilitlendi.
çok sinirim bozuldu lan. millet 300 liralık dandik ekran kartlarıyla sıkıntısız oynuyo biz paramızla rezil oluyoz aşksjhd
Sosyal ağlarda paylaş

playstore 15 ekim'de dağıtılacak yazıyordu aldığım zaman. betayı kaçırdık ama salla dedim open beta başlayacağından. şimdi 1 kasım diyor. ön yükleme vs yalan olacak. iade etsem erken gönderen bi site var mı? greenmangaming'te fln alınca önsipariş olsa da key gönderiyolardı. ilk defa böyle mallık görüyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...