Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Yani diger haritalarda vardir kesin guzellikler...gun batimindan geceye donsun mac esnasinda (bkz planetside2), yagmur firtina ciksin trailer'da ki gibi falan, bu tarz seyleri koymazlarsa ayip zaten, frostbite 3'u bosuna yapmadilar hehe..

Sanmiyorum ama belki bf3 beta'da oldugu gibi bir harita daha acarlar release oncesi..sehir disinda acik alanda gorelim levellution olayini bide hehe...Su anki harita sanki Domination haritasi..Conquestte bilemedim, klasik bf gazini alamadim bu map'de ben..acik alan dag tepe jet met yok tabi belkide ondan..

Devrim beklemiyorum ben sahsen, ayni kaliteyi devam ettirsinler yeter, BF3 Premium pack ciktiginda BF4 beta exclusive falan diye oyun 12 ayini doldurmadan lanse etmislerdi neticede.

Benim tek eksik gordugum, optimizasyon, spacebar sancisi, ve unlock/lvl up olayinin baya yavas olmasi...onun disinda guzel hos oyun gayet..

Eheh ama preorder icin biraz daha bisiler gormem lazim cok pahaci oyun neticede...ote yandan bkz Division, aninda basacam pre-orderi :D
Sosyal ağlarda paylaş

onları gösteriyor da, ingiltere, hollanda filan hep yüksek pingli. en düşük almanya gösteriyor ama daha yakından sunucular buluyordum bf3'te bazen şans eseri.

türkiye sunucularını nasıl buldunuz mesela? yukarılarda birisi koymuştu.

neyse turkey yazınca çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

bf3'ün gaz müziği bunda olmadığı için bi gaza gelemedim. sırf o müzik için oynuyodum lan ben bf3ü!. tek map olduğu için insanda sıkılıyo tabi. bi oyun tamamen çıksında farklı maplerde belki heyecan olur. sniper'ın lvl1 rifle'ı çok gaddar.
ayrıca okumadım yazılanları ama rpg'i javelin gibi falan tanka yada helikopetere kitleniyomu bf4'te banamı öyle geliyo ? hiç oynamadım eng. ama 3 4 kere helikopter kullanırken indirdiler lan rpg ile. kitlenme sesi geliyo sonra bum gidiyosun.
ortalama sistem olmasına rağmen bende ara sıra kasıyo ya bide. 55 60 fps alıyorumki gtx 600ti i5 hede hödö yani sistemde. bina yıkılınca zaten heryer tozduman olunca 40 - 55 arasına iniyo. yarım saniyelik takılma yaşıyorum 30 snde bir falan.
Sosyal ağlarda paylaş

BF4'ten beklediğimi buldum ben. Daha fazlasını beklemiyordum kesinlikle.

Devrim niteliğinde birşey yapamazlar zaten bence şuan oyunun motoru en ileri düzeydeki motor. Daha iyisi için artık BF2142 tarzı birşey yapıp hem ground, hem air hem de space fight'ın aynı haritada yapılıyor olması falan lazım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...