Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Aşkım aaa ayıp ediyosaaaan! call of duty gibi "same shit every year" olarak gelişmediler ki yıllarca! Farklı dönemlere kaydılar, geliştirdiler. Güncellenmesi gerektiğinde güncellendi motor. Yıllarca BF2 oynandı, üstüne yeni oyun gelmedi.

BF4 duyurulunca göreceğiz COD serisi gibi mi olacak yoksa farklılaştırabilecekler mi kendilerini. Gerçi 2 yıllık olacak oyun o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
COD gibi olmaktan ziyade COD'un satışlarını kırmak istiyorlar. Açık bir şekilde mücadele edemiyorlar ve mücadele yöntemini onlar gibi oyun çıkarmakta bulmuşlar.

EA gibi firmalar huylarından kolay vazgeçmezler. Uzun dönemlerle kaliteli oyunlar çıkarmayı yeni yeni adet edinmeye başlamışken her çıkardıkları oyunda Activision gibi firmalara yeniliyor olmaları adamları resmen eski günlere sürüklemeye başladı. Bir Battlefield 3, bokun en pis ve aşağılık hali olan MW3'ün yarısı kadar bile satamıyorsa bana da koyardı bu doğruya doğru

Son yıllarda iyi bir EA savunucusuydum ama adamların yapmaya başladıkları resmen korkutuyor beni, SIYRIL VE KENDİNE GEL EA. ADAM OL
Sosyal ağlarda paylaş

Tek başına 42 remake'i çok zor, upgrade/modification sistemi olmadan artık satış yapmak zor. 2. Dünya savaşına da gitmiyor o konsept. O yüzden anca expansion gibi gelir Bad Company 2: Vietnam gibi.

BF3 şuan ultimate FPS. Yani daha iyisi yok. COD kitlesinden de bayağı çaldı oyuncu aslında. Daha zeki, daha hardcore kitle direk geçti zaten BF3'e.

BF4'te bunu nasıl geliştirecekler bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...