Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AK Parti kendini devlet sanıyor

Feamer

Öne çıkan mesajlar

"TVNET televizyonunda Veyis Ateş’e konuk olan Todays Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş “Bir zamanlar halk adına devletten hesap soran AKP hükümeti şimdilerde kendini devlet sanıyor” dedi."

http://siyaset.milliyet.com.tr/-ak-parti-kendini-devlet-saniyor-/siyaset/siyasetdetay/11.07.2012/1565655/default.htm
Sosyal ağlarda paylaş

samanyolu 1 aydır "özel yetkili mahkemeler kapatılırsa kapkaç artacak, kapkaççılar dışarı çıkacak" diye haber yapıyordu. komiklerdi baya. Feto'nun paçaları tutuştu. MİT müsteşarını ifadeye çağırdılar göz dağı için ellerinde patladı. Bakalım neler yapacaklar. Cemaatin yanlız yöntemleri polis ve yargıyla sınırlı değil. Bunun seks kasetleri, ses kayıtları, telefon görüşmeleri, gizli dinlemeleri, ortam dinlemeleri, gizli çekilen fotoğrafları var. MİT'in RTE'nin talimatıyla PKK ile görüştüğünü hem görsel hem işitsel olarak servis ettiler işte basına. Hepimiz dinledik. Adamlar polisi, yargıyı, MİT'i , askeriyeyi dinliyor. Esas güç cemaatin elinde.
Sosyal ağlarda paylaş

benim düşüncem şu şekilde,tayyip kadar saf ve şark kurnazı karışımı bir adam yok,hocası erbakan,fetocular yüzünden darbelere maruz kaldığında en büyük düşmanıyken feto,2002 den sonra elele kolkola girdiler,şimdi feto ve taifesi,istediklerini yaptıramayınca şu zamanda muhalif takılmaya başladılar,israili karşılarına aldı tayyip,eu'ya atarlandı,atarlanmadığı ve fetonun okulunun olmadığı ülke kalmadı,ben olsam bende muhalif olurum ki hçbirini sevmiyorum ve hoşlaşmıyorum :D

saf dedikde o kadar da değil tabii,davutoğlu v.s ne diyorsa onu yapıyor harfiyyen 2.enver paşa vakası yaşanacak diye tırsmıyor değilim
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

oglum gorus,ideoloji vs.

bunlar tabanı kandırmak icin sıkılan palavralar

2 tarafında taptıgı tek şey iktidar ve para

taptığı demeyelimde ben diyemem bunu..

ama bir gerçek var herşeyi yapmalarının tek sebebi islamın özü olan Allah rızası değil,para ve şan şöhret için,seneler önce milli görüş de açtıkları kursları dolandıranlarımı dersiniz,dershane öğretmenlerinin paralarını ödemeyip iftiralarla hapse attıranlarımı dersiniz,ikiside aynı bo.un laciverdi velhasıl-ı kelam gerçekten gerçek islam bu değil diyeceğim bir trilyon argüman öne süreceksiniz..

işin özeti sosyalist yanı ağır basan islamı,kapitalist düzene uydurmaya çalışıyorlar ama bir gün ellerinde patlayacak,patladı da zaten,miras meseleleri,okullarında cia ajanlarının yakalanması gibi gibi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

"nutella yerim" said:

oglum gorus,ideoloji vs.

bunlar tabanı kandırmak icin sıkılan palavralar

2 tarafında taptıgı tek şey iktidar ve para

taptığı demeyelimde ben diyemem bunu..

ama bir gerçek var herşeyi yapmalarının tek sebebi islamın özü olan Allah rızası değil,para ve şan şöhret için,seneler önce milli görüş de açtıkları kursları dolandıranlarımı dersiniz,dershane öğretmenlerinin paralarını ödemeyip iftiralarla hapse attıranlarımı dersiniz,ikiside aynı bo.un laciverdi velhasıl-ı kelam gerçekten gerçek islam bu değil diyeceğim bir trilyon argüman öne süreceksiniz..

işin özeti sosyalist yanı ağır basan islamı,kapitalist düzene uydurmaya çalışıyorlar ama bir gün ellerinde patlayacak,patladı da zaten,miras meseleleri,okullarında cia ajanlarının yakalanması gibi gibi gibi

ateistlik üzerinden prim yapılsaydı birileri ateist in daniskası olurdu bundan cok eminim,frontman lari boşverin arka fonda sol partiden merkez saga ordan muhafazakarlıga zıp zıplayan o kadar cok milletvekili bakan var ki

10 sene önce laik düzen yıkılacak allahu ekber diye bagıran cagıran adamın sonrasında demokrat gomlegi giyip laikligin en buyuk savunucusu benım demesi sence de bu milletle testis gecer gibi degil mi ? hala mı inanıyorsunuz bu adamların din muabbetine
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

farklı amaçları nedir ki fetullah gülen ile recep tayyip erdoğan'ın?

feto amerika jr. olalım diyo rte osmanlıcılık oynamak istiyo

bop kapsamında iki amaç büyük ölçüde kesişiyo aslında, bu kadar uzun süre geçinebilmelerinin sebebi de bu zaten, ama bazı konularda(örn:israil) çelişiyolar işte.

tabii şu anki kapışmalarının sebebi bu değil, yukarıda dendiği gibi feto pastadan daha büyük pay istiyo tayyip olmaz diyo, onun kavgası var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...