Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Genwa said:

ingilterede 18 golle kral olmuştu Ronaldo, ispanyada 46yla olamadı.

18 golü nerenden uydurdun allah aşkına ya ronaldo premier lig de 1 kere gol kralı oldu oda 31 gol ile. nasıl 18 gol ya? ayrıca ben nedense ROONEY I goremiyorum. rooney ile ronaldoyu kıyaslamak dünyanın en büyük saçmalığı. ronaldo premier lig de oynamasaydı 31 gol atmasaydı belki haklıydın. belki sadece la liga da gol kralı olsaydı o zaman 18 gol anca atar derdin yine haklı olurdun ama yani bi yaşanmışlık var arakdaşım adam oynamış manchester united da. lionel messi cücesi gibi sadece la liga top scorer takımda oynamamış yani adam premier ligden rekorları kırarak la ligaya gelmiş simdi bu adama sen gel 18 gol bilmemne rooney felan diye lafları sok. hiç olcak şeymi ya?

PREMIER LIG SON 10 YIL GOL KRALLIGI LISTESI.

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Nereden geliyor bu ergen rage, kuzenin falan mı abi Ronaldo? Adam 18 golle kral oldu derken iyi bir şey söylemiş, "İspanya gibi kolay bir lig değil" demiş, 31'se 31 nedir yani bu kadar.

ok terminoloji derslerin bittimi? kuzenime gecelim. adam demiski 30 gol atsaydi o zmn falan filan ee bende adam atmis zaten diyorum. ne var bunu savunmakta yani? messiye cuce dedik diyemi ergen rage deme ihtiyaci duydun hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica sabah sabah genwa nin dedigini yanlis okumusum aslinda rooneyi gol kralliginda gecti diye okumusum neremle okuduysam kusura bakma genwa:) o yuzden biraz ruzgar esti kafamda dedim nasil yani?? kimse premier ligde ronaldoyu izlemedi diye dusundum an icin smdi tekrar acip okudum megerse sabah okuduklarim heralde yogun bi gece gecirdigim icin tamamen yanlis anlamama neden olmus. duzgun bi sekilde okumayipta lafa atladigim icin kusuruma bakma genwa arkadasim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Robben vardı istersen çaprazdan girip plaseyle köşeye bırakan bug bulmuş adam. Sonra bugını düzelttiler hep aynı hareketi zorlayınca.

hasan ali kaldırımı yada hakan baltayı görücez bakalım bu akşam çözmüş mü bugını diye.
hakan baltaya ihtimal vermemde hasan ali bi ihtimal..
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Rewendor said:

Robben vardı istersen çaprazdan girip plaseyle köşeye bırakan bug bulmuş adam. Sonra bugını düzelttiler hep aynı hareketi zorlayınca.

hasan ali kaldırımı yada hakan baltayı görücez bakalım bu akşam çözmüş mü bugını diye.
hakan baltaya ihtimal vermemde hasan ali bi ihtimal..

Hasan Ali kim ya? güldürme. kademe yapmayı bilmeyen, arkasında sürekli boşluklar bırakan bi adam.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o pozisyon ingilizler ve bizim ligimiz için aslında foul değil. Fakat uefa nezninde maçları izliyorsan herşey kural kitabına göre olmalı el değil omuz kullanırsan foul olmaz. Artık bunu göz önüne getirip yorum yapın. Uefa ayrı ülke ligleri ayrı.cüneyt cakırda uefa prosedrunu cok ıyı uyguladıgından zaten dunyada 12. sırası adam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...