Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Bizim gibi düşünmeyen öğretmen meslek değiştirebilir", demiş Milli Eğitim Bakanı.

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ÜHÜHÜHÜHÜÜHÜ DARBECİ ERGENEKONCU PAŞALARIN GETİRDİĞİ EĞİTİM DÜZENİNDE İNSANLARA ZORLA ÜHÜHÜHÜHÜ LATİN ALFABESİ ÜHÜHÜHÜHÜ ÖĞRETTİLER ÜHÜHÜHÜHÜ

MANEVİ DEĞERLERİMİZİ YİTİRDİK ÜHÜHÜHÜH,FAŞİST PAŞALAR CAMİLERİ AHIR YAPTI ÜHÜHÜHÜÜHÜ,ZORLA KIZLARIMIZIN BAŞI AÇILDI

Sosyal ağlarda paylaş

bu kafaya da hastayım ya

iyi muhalefet yapmıyo, lan tamam süper muhalefet yapmıyo da napsın, adamlar muhalefetin konuştuklarını millet izliyo diye meclis tvye hayvan gibi sınır getirdi bütün medyada muhalefete karşı ambargo var önemli bi açıklama oldu mu

rtenin olayı 1 karşılıklı tartışmaya bakar televizyonda, hiçbir soruya cevap veremez şu anda ama işte o cesaret yok
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olaylarda tek avuntum şu olay. Şu akp cemaatini "çok demokratikleşiyoruz, paçalarımızdan liberalizm damlayacak" diye seçen kesimlerle "yetmez ama evet" diyenlerin canı en az benim kadar yanacak. Üstelik ülkenin dibe vurmasının suçlusu ben değil onlar olacak. Birde şu ülkeden basıp gidebilirsem tamam yani.

Muhalefet en baştan adam olsa rte'nin seçim yasağını kaldırmayı kabul etmezdi zaten. Siyaset, yapacak pozitif bir olayı olmayan adamların milleti dolandırmak için girdikleri meslek oldu iyice. Yapıcı iş peşindeysen mecliste işin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Seminer sabahın 11'indeydi, akşam öğrendim. Yapsalar şimdiye yaparlardı. Zaten seminere katılan tüm öğretmenlerde bakanımız konuşuyor diye huşu içinde izliyormuş. Liseden hatırlıyorum, Ankara'daki cemaat dersanesi Maltepe'nin yarısından çoğu eğitim fakültelerine gitmişti, ilkokul öğretmenliği özellikle neredeyse tamamen onlara ait şu anda fakültelerde.

Ne yapsak yapalım artık kurtuluş yok, isterse başa MHP gelip hepimizi ülkücü yapsın. Artık ülkeyi nasıl düzelteceğiz demenin bir anlamı yok yani, siyaseti aştı olay. 40 yıldır uğraşıyor eğitim sistemini ele geçirmek için, sonunda becerdiler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bu olaylarda tek avuntum şu olay. Şu akp cemaatini "çok demokratikleşiyoruz, paçalarımızdan liberalizm damlayacak" diye seçen kesimlerle "yetmez ama evet" diyenlerin canı en az benim kadar yanacak. Üstelik ülkenin dibe vurmasının suçlusu ben değil onlar olacak. Birde şu ülkeden basıp gidebilirsem tamam yani.

Muhalefet en baştan adam olsa rte'nin seçim yasağını kaldırmayı kabul etmezdi zaten. Siyaset, yapacak pozitif bir olayı olmayan adamların milleti dolandırmak için girdikleri meslek oldu iyice. Yapıcı iş peşindeysen mecliste işin yok.

ergenekon sanıgı tutuklu mılletvekilleri hakkında rte en son

"tutuklu adamı niye aday gösteriyorsunuz" dedi

adam tutuklu,sucu kesinleşmemiş

kendisi ceza çekerken icerden cıktı

aaa ama dur aynı şey degil biri şiir okudu digeri darbe planı yapıyordu de mi asghksdhsdhlsdfjhsdh

adamı zorla yözdil yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Seminer sabahın 11'indeydi, akşam öğrendim. Yapsalar şimdiye yaparlardı. Zaten seminere katılan tüm öğretmenlerde bakanımız konuşuyor diye huşu içinde izliyormuş. Liseden hatırlıyorum, Ankara'daki cemaat dersanesi Maltepe'nin yarısından çoğu eğitim fakültelerine gitmişti, ilkokul öğretmenliği özellikle neredeyse tamamen onlara ait şu anda fakültelerde.

Ne yapsak yapalım artık kurtuluş yok, isterse başa MHP gelip hepimizi ülkücü yapsın. Artık ülkeyi nasıl düzelteceğiz demenin bir anlamı yok yani, siyaseti aştı olay. 40 yıldır uğraşıyor eğitim sistemini ele geçirmek için, sonunda becerdiler işte.

Biz olayın farkına varana kadar adamlar yapmış yapacağını.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

sostizm said:

Bu günlerin en önemli mimarları arasında Deniz Baykal adı yazacak tarih kitaplarına.

bilmediğimden soruyorum neden?kılıçdaroğlunun da pek bi farkını göremedik sırf zaman kaybı adam

Nedenini anlatayım kısaca.

Kimse RTE adını duymamıştı, İstanbul belediye başkan adayı olduğu zaman Zülfü Livaneli SHP'den en güçlü aday olarak çıkmıştı. Hatta tüm sol ve demokrat oylar tek adayda toplanacak, diğer sol partiler aday çıkatmayacaktı. O dönem küçük parti olan CHP başkanı Deniz Baykal, tüm enerjisini tüm gücünü Livaneli kazanmasın diye harcadı. Tüm TV kanalları unutulmuş CHP'yi ve liderini saatler boyu TV'lerde konuşturdu. Sanki paralı memuru gibi, RTE'nin kazanması / solun bölünmesi için gücünü enerjisini kullandı, DSP'de küçükadayını yarışa soktu sol toplamda %45 gibi bir oy aldı ve RTE kazandı.

RTE milletvekili olma sürecinde bir kez daha herkes yapa derken Deniz Baykal yasal düzenlemeler, bir gecede geçen kararlar ile RTE'nin meclise girmesi için çalıştı, kendi partisi içerisinde bu uğraşa karşı çıkanlara baskı yaptı uğraştı didindi bu sefer RTE'yi mecliste görmek için gereken her şeyi yaptı ve başardı.

Deniz Baykal BOP içerisinde GİZLİ bir görevde olduğuna dair bir takım haberler yaptı Aydınlık gazetesi ve o hafta aydınlık basıldı, hepsi tutuklandı ve şimdi tümü halen daha cezaevinde, dava ergenekonla birleştirildi.

daha sayayım mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...