Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölümü Ensenizde Hissettiğiniz An

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Dustan çıkıp banyonun ışığını kapadım ama anahtarın üstündeki o plastik zımbırtını yere düşmüş. Ben löööp diye elimi içine sokmus oldum anahtarın. Bir titreme geldi böyle bana, koldan başladı göğüse kadar. Dedim buraya kadarmış ama cekebildim kolumu neyse ki.. Hatta burda konusunu açmıştım 10 seneye yakın olmalı...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Benimkini anlatiyim biraz film seneryosu gibi durucak biliyorum ama yaşananlar gerçektir =)

Yeni ayrıldığım kız arkadaşımı bir eğlence mekanında bir erkeğin omzuna yatmış şekilde gördüm. yaklaşık 1.5-2 senelik bir ilişkiydi kendime yediremedim. Bir arkadaşımı aradım o güvenlik görevlilerini ayarladı plan şu şekildeydi ben buna sataşıcaktım olay çıkıcaktı sonra güvenlikler bu çocuk ve arkadaşlarını pataklayacaktı. Çocuk ayaktayken gittim omuz attım karşılık verdi ve plan sorunsuz işledi.

Sonra ordan çıktık telefonum çaldı. arayan eski kız arkadaşımdı. açtım ve ilk kelimesini duyduğumda dünyam yıkıldı : "Gerizekalı o kuzenimdi." Şimdi buraya kadarda ölümü ensemde hisseteceğim an yok. Asıl olay son bölümde.

Yaklaşık 1 hafta sonra telefonum çaldı biz evde 7-8 kişi içiyorduk o esnada. Yok Senle bi görüşelim, Yok tek gel, Yok şu, Yok bu klasik tehdit kelimeleri. Bende o aralar ultra delikanlı fln takılıyorum kimseye bişey söylemeden sigara alıcam diye çıktım gittim. Arabanın içinde bekliyorum kalabalık gelirlerse kaçıp bizimkileri çağırıcam vs. Neyseki çocuk tek geldi sarhoş ötesi bi şekilde 10 metreden yumruk atmaya çalışıyor fln. Tam rahatlamıştımki 3 araba daha geldi arkadan. Beni yaka paça arabaya bindirdiler. Tam filmlerde olduğu gibi 5 metre boyunda 10 metre eninde metal kapısı olan bir Depoya soktular.

Beni aralarına aldılar bagajını açtı o sarhoş olan çocuk, 2 tane silah vardı o sahne hiç gözümün önünden gitmez. Silah kültürü olmayan biri olduğum için şuydu buydu diyemicem ama . Av tüfeğimi desem Pompalımı desem o tarz bişey. İşte o an hayatımda hiç korkmadığım kadar korktum. Neyse konuşmaya başladık ben orda Siz kendinizi benim yerime koyun vs laflar ediyorum sonunda kafaladım herifleri. Ama işte susacağım yeri ayarlamayıp biraz fazla kaçırıp "Beni buraya tek çağırdınız ama siz 4 kişisiniz şimdi siz delikanlımısınız" dedim allahtan dövdüler bıraktılar ötesi olmadı ama hayatımda hiç bukadar korkmadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

şöyle bi ortamda kaybolmuştum, cep telefonum çalışmaz hale gelmişti ve etrafta bir adet bile insan yoktu. saatlerce bisiklet sürmüş, terk edilmiş köylere falan denk gelmiştim, tam umutlar tükenecekken saçma sapan bi yerde saçma sapan birine denk gelmiştim, yolu tarif etmişti, yardıra yardıra sürüp kurtarmıştım. toprağı öpecektim nerdeyse.

şöyle

http://www.youtube.com/watch?v=pcws6ZPrnWc

ahaha bu ne
nası becerdin
almanya mı bi de burası?
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene mayıs ayında falandı yanlış hatırlamıyosam.

Esenyurt civarında bilenler vardır, son zamanlarda deli gibi inşaat yapılıyor. Evler, avmler, ofisler, fabrikalar falan derken sürekli olarak etraf kamyon dolu. Yollar zaten hem bozuk hem de tehlikeli, ne ışık var ne tabela, polis zaten gırla, orada bi tane bahçeşehire giderken ölüm sapağı var, dörtyol ağzı, bayağı tehlikeli yer, ayda bir orada ciddi kaza olur, ama belediyesi çok barzo olduğu için yüzlerce şikayete rağmen bir önlem almaz. Bahsettiğim kamyonları süren ayılar da tam gaz girerler oraya, arada bir servise, minibüse, arabaya çarpar kaza yaparlar.

Neyse efenim, orada bir ana caddede arabayla hızla ilerliyorum, yol boş, kavşak boş gözüküyor. Benim de dalgınlığıma geldi zaten boş diye hız kesmedim. Tam o sırada yandaki inşaattan çıkan bir ayı oğlu ayı kamyon şoförü tam gaz kavşağın bana dik kısmından kavşağa daldı. Beni gördü yine durmadı.tam böyle çarpacak öldürecek beni, o saatten sonra fren yapsam da bi boka yaramaz, yavaşlamam mümkün değil. Adamda zaten 8x4 32 tonluk kamyon var dolu, ona bişi olmaz. O anda çarpışma garanti, bayağı nefesim kesildi, hayatta en net ölümle burun buruna geldiğim an oldu. Ama kendimden (bu tür durumlarda sinir stres panik olabilen bir adamım) beklemeyeceğim bir soğukkanlılıkla ve tam anlamıyla bir adrenalin yüklenmesiyle kurtardım durumu. Hani filmlerde olur ya zaman yavaşlar, aynen öyle oldu, kare kare yaşıyorum adeta zamanı. Baktım duramayacam, vitesi 5e aldım bastım gaza sonuna kadar, orada da kamyondan kurtarmak için hafif bir manevra yaptım. Kamyon yan aynama yandan çarpıp aynayı kapattı, o kadar yaklaştı anlayın, ama kaportaya girmeden çapraz kaçarak kurtardım, sonra da yolun gidiş geliş arasındaki çimen tümsek kısmına çıkardım arabanın sol tarafını. Ama kamyondan kurtarmış olduk, adam da beni geçtikten biraz sonra durdu, bayağı delirmiş halde üzerine yürüdüm, o an çevredekiler müdahale etmese adamı ya da kendimi öldürtebilirim, o derece gözüm döndü, adam biraz bağrış çağrıştan sonra çevredekiler de "haksızsın konuşma" diye kendisini tartaklayınca bastı gitti sonra.

Olayın şoku ondan sonra çıktı. O anda deli gibi soğukkanlı sakindim de, sonrasında tekrar arabaya binince bi anda gitti o halim. Bi anda inanılmaz bi korku, gerginlik. "Dizlerinin bağı çözülmek" deyimi gerçekmiş onu gördüm. Zangır zangır bacaklarım titredi 5 dk boyunca, pedala basamaz haldeydim. Baya doksan dereceden giriyodu adam yan aynamı kapattı lan, o kadar yaklaştı.
Sosyal ağlarda paylaş

7-8 yaşındayken arkadaşlarla hep çıktığımız bir ağaç vardı, yine çıktıydık öyle, sonra bi anda nerden spawn olduğunu anlamadığımız bi tip çıktı, elinde bıçakla "keserim lan sizi" diye ağaca tırmanmaya başladı, biz yusuf yusuf başka ağaca atlayıp kaçtık. (bu olay da düşsek sakat kalacağımız ya da öleceğimiz yükseklikte oluyor)

Meğer çıktığımız ağacın karşısı örgüt eviymiş.

Bir de senko aklıma getirdi sdfgfhgj;

Ha bir de redbull'un ve votkanın bende ayrı ayrı bile kanamaya neden olduğunu bilmediğim bir dönemde redbull+votka içmiştim, kendi kanımda boğularak ölecektim boğulurken uyanmasam.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

"roket adam" said:

şöyle bi ortamda kaybolmuştum, cep telefonum çalışmaz hale gelmişti ve etrafta bir adet bile insan yoktu. saatlerce bisiklet sürmüş, terk edilmiş köylere falan denk gelmiştim, tam umutlar tükenecekken saçma sapan bi yerde saçma sapan birine denk gelmiştim, yolu tarif etmişti, yardıra yardıra sürüp kurtarmıştım. toprağı öpecektim nerdeyse.

şöyle

http://www.youtube.com/watch?v=pcws6ZPrnWc

ahaha bu ne
nası becerdin
almanya mı bi de burası?

almanya evet. erasmus'u köyde yapınca olayı survivor'a vuruyosun can sıkıntısından. sdşlfkjsfd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...