Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardcore

Loex

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Çok aptal bir şekilde öldü hardcore karakterim.

Act I oynuyordum. Görevlerde ilerlemeden önce eski görevlerde biraz online farm yapayım dedim. Girdim bitirdiğim görevlerden birine ve New Tristam waypoint'inin yanında duram bir bayrağa tıkladım. Kendimi varlığını şimdi öğrendiğim The Land of Killer Unicorns diye bir yerde buldum. Ne lan bu sayko ortam derken one-shot yiyip öldüm daha karşımdaklerin ne olduğunu öğrenemeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

Flassh said:

1dk önce krip barbar+wizard olarak hcde first diablo kill yaptılar

3 haftadir goblin farm yapio :) en ii geari falan var, bi zahemt kessin artik. bide utanmadan zirlio act 1 den lvl 63 item dusucek diye

bashiok danasi twitterdan bu ilk hc kill degil ki demis. fanboylar bashioku verin yakacaz diye bagiriyordu forumlarda.

muhtemelen koreli bir eleman baya once kesmistir zaten hc infernoyu ahahha.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Miraul said:

Flassh said:

1dk önce krip barbar+wizard olarak hcde first diablo kill yaptılar

3 haftadir goblin farm yapio :) en ii geari falan var, bi zahemt kessin artik. bide utanmadan zirlio act 1 den lvl 63 item dusucek diye

bashiok danasi twitterdan bu ilk hc kill degil ki demis. fanboylar bashioku verin yakacaz diye bagiriyordu forumlarda.

muhtemelen koreli bir eleman baya once kesmistir zaten hc infernoyu ahahha.

https://twitter.com/Bashiok/status/215136718981046274
Sosyal ağlarda paylaş

39 level Hardcore Wizard'ım evelsi gün bilgisayarımın mavi ekran vermesi sonucunda ölmüş. Ben de mavi ekrandan sonra girmedim oyuna, gayet sakin bir şekilde hayatıma devam ettim. Taa ki dün karakter ekranında ölü olarak görene kadar kendisini... Neyse canım, baştan kasarız artık napalım. :P
Sosyal ağlarda paylaş

37 barbla nm act2 de girdigim bi magrada ekran acilir acilmaz ustume kapanan frozen-molten rare i sayesinde kendimi frozen sekilde molten in uzerinde buldum, frozen acilir acilmaz bi potion iceyim bunlari paketlerim mantigi ile karambolde 2. frozenda kalinca geberdimmmmmm.
yola sifirdan devam : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...