Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardcore

Loex

Öne çıkan mesajlar

quatermain said:

Vendy said:

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/559117_10151312229791679_426439660_n.jpg

=)

euıahsdashdahsdahusdauıs :D:D:D:D:D

abartmış lan bu, ben eski mousela klavyeyi kırmayı planlıyordum yenisine bişi olur tekrar lazım olurlar diye kırmadım :D zaten sonrada oyunu bıraktım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
LastManStanding said:

dün akşam 59 barbar ı verdik dcye. bu 2. dc den gidiş, ölmekten korkmuyorum artık disconnectten korkuyom ya la

offical forumlarda hardcore başlıklarını okuyorum, arada millet deli kayıyor dcler yüzünden ahahha

ben n00bluktan gittim 56 barbarda, akıllanmadım monk açtım şimdi bakalın nolcak
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

LastManStanding said:

dün akşam 59 barbar ı verdik dcye. bu 2. dc den gidiş, ölmekten korkmuyorum artık disconnectten korkuyom ya la

offical forumlarda hardcore başlıklarını okuyorum, arada millet deli kayıyor dcler yüzünden ahahha

ben n00bluktan gittim 56 barbarda, akıllanmadım monk açtım şimdi bakalın nolcak

valla benimki biraz kendimden de kaynaklanan bi durum. modemde sorun var arada anlık kopma yapıyo.ona rağmen hc oynamaktan kendimi alamıyorum.ilk karakterde solo oynarken gitti, yenisinde grupla takıldım hep.ama çok pis yerde koptu modem.hell act3 de phasebeast elitelerinin arasında gitti bağlantı tamda.hemen oyuna girmeme rağmen sonuç hüsran.normalde karakter 1 dk kalsa orda kesemezler ama bu dc garip bişey hemen ölüyosun arada kaldınmı.
monk felan hikaye, barbar kadar dayanıklısı yok bu arada hc için.yeni modem alana kadar bulaşmıcam hc ye daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...