Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardcore

Loex

Öne çıkan mesajlar

zaidral said:

poe ne? parali mi?
twitch izledim biraz ve ros diablo3'un ilk basta olmasi gerektigi gibi olmasa da ona yakin. crusader eglenceli, saniyorum nephalem valor kalkmis ve buildler degisebilecek. f&f beta su an gerci, hardcore yok.

Pcde diablo3 vakit kaybiymis cidden. PSde ciddek harcadigin vaktin karsiligini aliyorsun, oyun daha akici, vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Legendary olayını oyunun son halinde böle olmayacağını sölediler. Şimdilik beta döneminde bilerek yapılmış birşey bu. Birde bu tür şeyler insanları daha çok oyunda tutar birde şunu unutmayın artık eskisi gibi rare düşmüyor. Daha önce dedikleri gibi droplar az ama öz olucak dendi. Bence yapılanlar gayet doğru tek sıkıntı rewardların nerflenmesi ench için aşırı gold gidiyor ve gold gelen yerler son beta patchle nerflendi. KK demesine göre son nerften sonra adam akıllı gear için epey süre gerekebilir dedi :) Şuan sorun drop değil ench hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Ne düşecek bol bol, ne kraft edecez?

Şu an legendary bol ama hangi legendaryden ne kadar kraft edicen işine yarar? Yok rare düşecek diosak bol bol, e düşüyo da kraft edioz simdi de, o da ne ise yarıyor, kimi oyuna bağlıyor?

Anlamsız bir yorum olmus.

Drop rate düşük olsun, trade edebil. Böylece istediğin buildi deneme, alt charı düzme, arkadasa yardım etme gibi imkanlar sağlanır. Hemde ucundan social olur işte.

bi şako bulcaz da gul rune alıcaz diye az mı çektik, şimdi nolcak, şako da bulsan mako da bulsan üzerine giyecen ya da vendorlayacan.

Hakkaten bodoslama saçmalıyo blizz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
syd said:

Turkiyeden hc oynamak... Saka gibi bisi. Wizardimin etrafta yaratik yokken alevler icinde laggda olmesini izledim. Bir daha bulasmam hcye..

Lagdan 1 kere char kaybettim, temiz 600 saat oynamışımdır.

Ha bağlantın kötü ise, zaten bulaşma, ama toplamda 1000'lerce saat HC diablo oynamış olabilirim, bahane değil Türkiye'de olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Stability yok. Zekeriya koy, uskumru koy surekli kesinti icerisinde.

Dis borc nedeniyle elektrigin 2saatligine bedastan kesildigi bir ulkedeyiz.

Virtue-L said:

syd said:

Turkiyeden hc oynamak... Saka gibi bisi. Wizardimin etrafta yaratik yokken alevler icinde laggda olmesini izledim. Bir daha bulasmam hcye..

Ha bağlantın kötü ise, zaten bulaşma, ama toplamda 1000'lerce saat HC diablo oynamış olabilirim, bahane değil Türkiye'de olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Virtue-L said:

syd said:

online time'ın kaç bi koyar mısın buraya merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Virtue-L said:

syd said:

online time'ın kaç bi koyar mısın buraya merak ettim.

610 saat galiba şöyle bir topladım, ne hikmetse printscreen alamadım. 100 saat Softcore. İşten güçten arta kalan vakit, d2 zamanlarında aylaklık dizboyu iken hakkaten binlerce saat oynamışımdır LoD.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
RoS çıkmadan hardcore keyfi yaptık 1.5 haftadır falan ve bugün 420k dps 1.65m toughness wizardı öglen namazında toprağa verdim.
Genelde tek kişi oynamıyoruz fakat cumartesi sabahı çıkmadan biraz takılayım yarım saat diye torment III açtım, 4. packde falan tam moblar kafama atladıgında elektrikler gitti, bize de 5 dakika sonra girip üzerine toprak atmak düştü.

Hardcore da 180m kadar goldum var softcore ile takaslamak isteyen var ise, ah üzerinden %15 cut ile trade yaparız isteyen varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...