Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardcore

Loex

Öne çıkan mesajlar

abi omuzluk bi durum yoktu, böcüklü ablayı bi deneyeyim umarım ölmem falan dedim iki saniyede indi mutlu falan oldum. hazır elim değimişken şu beliali bi yoklayım dedim en ters boss malum, onda da sıkıntı yok onu da kestim. la ben bunu yaparım havalarına girmiştim stonefortta merdivende çok ters iki pack geldi; arcane, fire chain, desecrator biri horde, shilded, frozen falan filan öbürü aralarına alıp gang bang yaptılar kıpırdayamadım bile :D

elemanın ölmesi değilde 256 vit 9 as 9 cc li amulete yanıyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

hardcore'un ne anlamı kaldı ozmn Hardcore da bile 2 günde lvl60 yapıyosun facepalm bir şekilde, infernoya geçmeden. Millet alışmış beleşe kolaya. Zaten d3'ün bir zorluğu yok hardcore mardcore hikaye.

(Sadece zorluk olarak örnek veriyorum: Buyur gel PoE Hardcore End Game'e ulaş ve 100 hakkın olsun gene D3 den zordur sdfa Not: End game oyna da demiyorum ulaş :D)
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya poe ci değilim 2 oyunuda baya oynadım sadece zorluk olarak karşılaştırdım. Birine iyi veya kötü demedim.

2 günde level 60 olmakta gene ah'yi kollıyarak oluyor lvl 3-15 düşen itemları 15-20k lardan satabiliyorsun. Ben witch doctor'la kasmıştım zaten petler infernoya kadar seni hiç zora sokmuyor ama her classta var cookie cutter buildler dpsini ve hpini yüksek tuttuğun sürece Ahden aldıklarla hem riske girmeden hem yüksek dpsle hızlıca level atlıyorsun 50 lerde hell act3 farmlıyorsun 2 günde (tabi günde normalin üstü bir gameplay ile) 60 oluyorsun.

Birtek barbarianda belki daha zor olabilir.

Edit: ahden aldıklarınıda işte 5-10 levelda biri geri koyup satıp yenilerini alıcan lvl 53 de 45-55k arası bir dpsim vardı Ahden aldıklarımla. Şu level requiredı düşüren yüksek levellı itemları alarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
700-800 resle ancak. Ama WDnin problemi işte sözde ranged olup range'ının çok kısa olması, zombie bears plague bats için yine her türlü adamın dibine gidiyorsun.

Gerçi şöyle de bir güzelliği var, passive ile 3 dakikada bir sefer ölme hakkın var, canın biterse direk ghosta geçip 2 saniye görünmez oluyor, ne hayatlar ne cengaverler kurtuldu o passive ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...