Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar

reyou

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Dışarda polisle taş yakar, su söndürür oynamalı eylem olsun; ortalık ayağa kalksın, sokaklar yıkılsın istiyorum artık. Ben de giderim.

ben de giderimle olmuyo, çünkü bişiler oldu bizlere, uyusturulduk kalkamıyoruz yerimizden, korkuyoruz belki, üşeniyoruz, yılmışız kısaca.
olmaz yani bi umudum yok
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

GERGE said:

Dışarda polisle taş yakar, su söndürür oynamalı eylem olsun; ortalık ayağa kalksın, sokaklar yıkılsın istiyorum artık. Ben de giderim.

ben de giderimle olmuyo, çünkü bişiler oldu bizlere, uyusturulduk kalkamıyoruz yerimizden, korkuyoruz belki, üşeniyoruz, yılmışız kısaca.
olmaz yani bi umudum yok

Mitingle olmaz, silahlanmak lazım önce.
Sosyal ağlarda paylaş

conilerin türkiyeye uygun gördükleri ılımlı islam böyle bir şey işte. iran da şeriat var ama en azından dik bir duruşları var bunlarda oda yok hep çarpıtarak, sömürerek yapıyorlar bir şeyi.

devleti yöneten kafalara bak tecavüzü engelleyeceğine çocuğu doğur sen diye akıl veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sivil savaş çıkmaz birincisi halk çok üşengeç silah alacakta, adam vuracakta, hükümeti devirecekte imkanı yok burası irlanda değil.

ikincisi olası sivil savaşta esnaf akp karşıtlarına girişir. adamlar sadece ceplerine girecek parayı düşündüğü için milli savaştaki düşmana yol gösteren çoban gibi ulusal işleri zerre önemsemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...