Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8-10 Haziran 2. Beta Weekend

Grast

Öne çıkan mesajlar

yazuach said:

@DeviantSun..;Söylediklerinin hiçbiri relese tarihini 3 ay ileriye atıcak sebepler değil.

Release tarihi ne zaman açıklandı ki şimdi 3 ay ileri atılmış olsun? Ayrıca adamın dedikleri gayet de haftalarca uğraştıracak şeyler. Ha bi de haziran ayında mmo çıkmasını bekliyorsan daha çok beklersin çünkü herkes tatile giderken oyun çıkaracak kadar enayi bir firma zor bulunur.
Sosyal ağlarda paylaş

Dimi okullar tatile giriyor, öğretmen aileler çocuklarını alıp yazlıklara gidiyorlar falan :P

Abilitylerin rangede değilken çalışır gibi yapıp sonra misslemesi de çok ilginç bi mekanik. İyi mi kötü mü karar veremedim, keza dikkatsizce cd harcadığım oldu hem pvpde hem de pvede. UIde range içinde olup olmadığın görünüyor ama diğer mmolardan gelen bi not in range alışkanlığı var.

Inb4 OYUNBEYBİYSFIRSTMMODEĞİLTABİKİZOROLACAKLOLOL, keza melee swingi 30 metreden sallayıp sallayıp sonra ıskalamak ne derece başarılı bi mekanik tartışılır. Var mı sizce artısı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yalan söyleyeyim oyun hakkında şüphelerim vardı. Beni kendisine tam olarak bağlayamamıştı. Dün WvW'de bu tamamen değişti. Eternal Battlegrounds'da bir binamız kalmamışken Kırmızı haritanın bir kısmını ve Battlegrounds'un yarısını almayı başardık. Yeşillerle baş başa ilerlediğimiz puan yarışının sonucu ne oldu bilmiyorum ama baya eğlendim.

FOR ISTAN!
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam eventlerin üzerinde yazıyor zaten level kaç aralığında olduğu. Ha eventleri bitirdin, personal story ve wvw ile desteklersen zaten çok rahat o aralığı atlatırsın.

edit: bu arada wvwvw'de karavana eşlik etme görevini yerine getirirsen 300 küsür xp geliyor. Sırf bunu yapsan powerleveling gibi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece group olduğum birisi level 46'ydı. Vardı o civar adamlar, ben level 26 olarak bıraktım, level 25 - 35 zone'unda çok aşırı sayıda adam yoktu zaten, görevlerin bazılarını solo kasmaya çalıştım. Bazı zone'lar kapalıydı geçemedim vs.

Heyecanla beklemeye devam;

Bu arada ranger ve crafting için detaylı guide'lar bulan var ise paylaşırsa çok mutlu olurum (özellikle huntsman ve leatherworking)

Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...