Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8-10 Haziran 2. Beta Weekend

Grast

Öne çıkan mesajlar

Sırf WvW için bile alınır yalnız şu oyun. aynı anda 10 ayrı supply campta 40 ayrı kalede savaş var abi. Milletin supply karavanına saldırı düzenlemek, kaleni savunurken bir anda arkadan dolanıp counter atağa geçmek, savaşın ortasında kenarda maden görüp onu kazıp savaşa devam etmek, 40 kişi kovalarken suya dalıp kaçmak... oyun direk epic.

çok güzel bir kare yakalayamadım ama şimdilik idare eder bi ss koyayım, bütün ayarlar lowda malesef =/

Sosyal ağlarda paylaş

Tek sorun mobların güçlü olması değil bununla beraber
1-Görüş açısı çok dar , siz görmezken ranged bir npc uzaktan çat çat size saydırabiliyor.
2-Bazı alanlara çok sayıda npc yığılmış ,yada siz canınzı dişinize takmış uğraşırken DE hesabına aynı alanda bir sürü başka mob spawn olabiliyor .
3-Siz üstünüze gelen iki npc ile uğraşırken birden auto targetla 3/4/5. npclere saldırp agro aldığınızı görüyorsunuz (kastım siz iki npc ile aktif uğraşırken oyun gidip kenarda duran zarasın npc yi hedef almayı tercih ediyor )

4-Mağara gibi alanlara giriyorsunuz diyelim hızlı respawn sonucu bir ölüm tuzağı haline gelebiliyor .

Mesela WvWvW ye girdiğimde Kaleden ileriye giden (supply olabilir ) yolda lvl 80 kurtlara rastladım saldırıp öldürdüler , şimdi pvp de kimsenin res edemediği bir yerde kalırsak geri dönmek içinde grup bulmamız gerekecek görünüşe göre.

İlk intibam PVE grup işi olmuş bence ,yani öyle 5-10 dakika vaktim var girip eğleneyim tarzı düşünceler biraz zor gibi pve için.

Lvl 11 elementalist var ,h ala keşfetme modundayım ama .
marksman said:

moblar çok güçlü denmiş doğru ve baya hoşuma gidiyor böyle olması. birkaç mobun ortasına dalıp çata pata dalmak sıkıntı baya, basitte olsa karakterine göre bi taktik yapmak, daha dikkatli oynamak zorunda bırakıyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki dodge mantığını sevdim gayet güzel. Yalnız bi sıkıntı var etraf o kadar kalabalık ve alacalı bulacalı ki neyden dodgelaman gerektiğini görmek çok zor. Misal 3 kişi bi bossu kesiyorsanız cast animasyonu göründüğünde rahatlıkla dodgeluyorsunuz, benzer bi combatı 15 kişi yapıyorsa etraftaki büyüler yüzünden hiç bişey belli olmuyor. Biraz kısmaları lazım şu büyü efektlerini.

Respawn rate lowlvl zone rush zamanı için gayet iyi ayarlı aslında, release başında da böyle olur sonra yavaş yavaş normale getirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

şunu farkettim oyunda melee lerin işin zor wvw de.kenarda köşede kaçmaya çalışan adamları kesiyim diyorum görüş açısından dolayı uzaktan bana vuran rangei yada bana koşturanları göremiyorum yardırıyorlar birden.ama engineer çok güzel olmuş çeşit çeşit turretlar tamir etme geliştirme yere supply bırakma falan çok hoşuma gitti.structured pvpde özellikle kırmızı ve mavi olunca takımlar resmen team fortress 2.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...