Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8-10 Haziran 2. Beta Weekend

Grast

Öne çıkan mesajlar

hala kendi itemin diyorsunuz. zaten pvp alanındaki satıcılardan pve de elde edebileceğinizden kat kat iyi itemler satılıyor hemde bedave. şu illede bi fanboy olma merakınız adamı öldürür. sevdiğiniz şeye toz konduramıyorsunuz anlıyorumda birazda gerçekçi olun.

yazuach senin için bir bulmacam var çözersen içinde patlasın kimselere söyleme sakın. (s.a.s.o.e.)
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

açık. önceki betada da açıktı. hatta bu betada turnuva vs. gibi bir şeyler geldi.
adını hatırlayamadımda h ye basıp bir yere gitmiştim orda pvp browser vardı ordan girilmiyormu structed pvpye? Orda uzun bir liste var bütün hepsi 0/16 gözüküyor.Girmeye çalışıncada yetkin yok gibisinden bir error veriyor
edit:düzeltmişler girdim
Sosyal ağlarda paylaş

hikayeci51 said:

hala kendi itemin diyorsunuz. zaten pvp alanındaki satıcılardan pve de elde edebileceğinizden kat kat iyi itemler satılıyor hemde bedave. şu illede bi fanboy olma merakınız adamı öldürür. sevdiğiniz şeye toz konduramıyorsunuz anlıyorumda birazda gerçekçi olun.

yazuach senin için bir bulmacam var çözersen içinde patlasın kimselere söyleme sakın. (s.a.s.o.e.)

Wvw farklı bişey serverların birbiriyle savaştığı kale kuşatıp kale savundugun apayrı bir pvp dünyası. işte oraya girdiğin zaman sadece hp yükseliyo geri kalan herşey gene senin üstündeki itemler, skiller falan filan... İşte bu yüzden pve yapıyosun.

Birdaha toparlamak gerekirse; oyunda 2 ceşit pvp aksiyonu var
1-) Senin söylediğin herkesin herşeyi eşit oldugu itemlerin npcden alındıgı pvp.
2-) WvW denilen server savaşları (yukarıda anlattıgım)

Umarım anlatabilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

artı pve , pve olduğu için yapıyorsun. item dizip pvp arenasına çıkmak için değil , sadece onu kestim, bunu kestim ,şurayı açtım, şunu bitirebildim gibi nedenlerden dolayı pve yapıyorsun. işin içine biraz rp öğreleride girio pve için. itemın çok önemli olmadığı bir oyun sonuçta. şu epiği edindim şu düştüden ziyade , şu dungeonı bitirebildim , şu hikayenin içinde bulundum gibi nedenlerden pve yapıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

daha fazla uzatmak niyetinde değilim.

wvwvw ye lions arch tan girdiğinizde yukarda bahsedildiği gibi oluyor. ancak mistten girerseniz normal pvp de olduğu gibi full item ve statla giriyorsunuz wvwvw bölgesine. bilip bilmeden uydurma şeyler yazmayın burda çoluk çocuk görüp gerçek sanacak.
ayrıca pve lölölö diyorum hala itirazı olan troll diyerek beyin bedava yaşamaya devam etsin.

edit: bu betada mistten giriş kaldırılmış pvp yapmayı sevmediğim için pek hiç gidip bakmadım bile. ama geçenki betada mistten girilebiliyordu wvwvw ye ve full giriliyordu. bizzat denemiştim. şimdi olsaydı yine girilirdi buna eminim. demekki mistten girince full itemli olma bir tür bugdu ve kapıyı kaldırarak düzeltmişler. kontrol etmek lazımmış mistsi, baştan aşşa değiştirmişler.
işte şimdi bi mana kazandı pve en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

hikayeci51 said:

daha fazla uzatmak niyetinde değilim.

wvwvw ye lions arch tan girdiğinizde yukarda bahsedildiği gibi oluyor. ancak mistten girerseniz normal pvp de olduğu gibi full item ve statla giriyorsunuz wvwvw bölgesine. bilip bilmeden uydurma şeyler yazmayın burda çoluk çocuk görüp gerçek sanacak.
ayrıca pve lölölö diyorum hala itirazı olan troll diyerek beyin bedava yaşamaya devam etsin.

Tamam ozaman sen mistten girersin... Hata bizde şu saatte ciddiye alıp cevap veriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

insan pve yi tabiki pvp de güçlenmek için yapar başka ne gibi moron bi zihniyetle pve yapar insan, beyinsiz olması lazım pve yapıpda durduk yere mutlu olması için misal senin gibi flan. bir de çok cool oluyon biliyonmu böle eeafff bırakın şunu flan deyince tatmin oluyonmu yazınca bunları merak ediyom asosyalin dibi seni...
Sosyal ağlarda paylaş

instance-pvp (ipvp) yapacak ve wvwvw (wvw yazcam bundan sonra) yapmayacak biri için pve tamamen gereksiz oyunda. hatta vakit kaybı.

ipvp tamamen pveden bağımsız bir halde. wvw'de optimizasyona kalmış bir durum. eğer motoru iyi optimize edemezlerse çıkacak sorunları düşünmek bile istemiyorum.

pve'de tüm levelleri aynı exp'yi alarak geçmek güzelde. bu exp giderek daha yavaş ve daha zor kasılıyor. yani exp'yi arttıracaklarına kazanılan exp'yi azaltmışlar ve zorlaştırmışlar. pvesi bu kadar geri planda olan bir oyun için çok gereksiz bir durum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer ranger oynadım lvl 20 yaptım. moblar çok güçlü denmiş doğru ve baya hoşuma gidiyor böyle olması. birkaç mobun ortasına dalıp çata pata dalmak sıkıntı baya, basitte olsa karakterine göre bi taktik yapmak, daha dikkatli oynamak zorunda bırakıyor oyun, toplu görevler çok zevkli, haritanın yakınlarında heran bi event başlayabiliyor, oyundan kopmuyorsunuz bu yüzden. tabi bazı eventlerde ki bosslar wtf dedirtiyor, yere düştüğünüzde yakınlarda birileri varsa reslemeye geliyor yani en azından üstüne basıp geçmiyorlar. kullandığımız skile bağlı olan evadeler ya da kaçarak takla atarak paçayı kurtarmak veya mesafeyi korumak baya önemli. thief ile oynarken kelebek gibi uçup arı gibi sokuyoruz hakkaten ama kendimizi yerde bulmamız çok olası. bir de necro ne öyle ya ? yanımda necro olunca kaçıyorum ordan, ses dayanılmaz oluyor. hangi karakterle oynucam daha bilemedim, akşama engineer açıcam. öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...