Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

http://eu.battle.net/d3/en/profile/mstfkmy-2101/hero/14175158

lVL 45 Monk Nerdeyse hergün 4 saat oynuyorum Hergün nerdeyse 2 Lg garanti gibi çoğunlukla tırt ama olsun ayağımız alışsın rare itemlerden daha çok kazandım desem yeridir.Ben 350 mf den aşağı dolaşmıyorum zatenn.Bide hızlı farm yapıyorum arkama bakmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

cidden duş şart :)
500h gameplay monk var ki bu monkun yarısında sırf chest açtı ,goblin kovaladı ,bu 2sinide yaparken 0 legendary ama oyunun en başından beri rahat 50+ legendary düşürmüşümdür hatta belki daha fazla 44 level paragon kasarken bile 25-30 legendary düştü

Zaten artık legendary droptan ziyade iyi roll düşünüyorm
Sosyal ağlarda paylaş

İzmirli bir grupla beraber sahne kuruyorum. Konser bittikten sonra sahneyi toplayıp eve geliyorum. Genelde ortalama öğlen 12 gibi çıkıp gece 2 gibi evde oluyorum. O sıralarda da kız arkadaşım evde Diablo oynuyor oluyor. Dün eve geldiğimde bayaa baya yuh dedim. 5 tane depo karakterim var. Hepsi tamamen UNID rare dolmuş. Kasa desen aynı şekilde. Tamamı lvl61 ve üzeri armorlar ile lvl63 silahlar. "Naaaptın sen" dedim. "Ev temizdi dışarsı soğuktu oturdum oyun oynadım" dedi. Hadi yemek yedi tuvalete gitti bilmem ne nerden baksanız 10 küsür saate denk geliyor. 6 paragon level almış.

Çıkan legendary sayısı ise 1. Death Watch Mantle diye bişi. Çöp. Şimdi kontrol ettim. 5NV olmadan 181 mfsi var. 1 nedir? Hadi bunu geçtim. D2'de 10 saat farm yaptığınızda en azından bir kaç eh işte set parçası, bir kaç eh işte legendary düşerdi. Ne biliyim. Mesela Tal Rasha'nın helmi sık çıkardı. Birinci sınıf bir helm değildi ama en azından bir şey çıkarttığınız hissi verirdi. Ya da Duriel's Cuirass, ya da ne biliyim... Exceptional Unique item çıkardı işte demek istiyorum. Şimdi işe yaramayan rare havuzunda yüzüyoruz resmen.

Death Watch Mantle'a baktım baktım... Gülümsedim. O kadar:)
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

10 günde 5 full act3 run lol, millet günde 10 run yapıyor. gayet normal item düşmemesi, kusura bakma ama farm olayını çok yanlış kurmuşsun sen kafanda

Abi benim amacım 10 gündür bir şey düşmüyor demek değil 10 güne yayıldı artık runlarım çok sıkıldım ve toplamda 5 full act 3 ten en azından bir şeyler düşerdi.Hiçbir şey yok.0.Şu an ah de son bi tane itemim var 100k ya o da stash de duracağına satılsın diye koydum başlangıç fiyatı 1.5 m mi neydi.100k ya düşürdüm artık satılmazsa vendorlayacağım.Önceden 200 250k lık itemleri vendorlardım yetiştiremezdim ah ye.Şimdi yok abi.Bir runda en azından 1 2 m para çıkarırdım.7 falan oldu run sayısı şu son iki üç gündür iki run daha attım hala 0.Var bende bi bahtsızlık normal değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya o kadar da dingil değilim bahsettiğin oran orantıyı bende yapabiliyorum.Abi ilk defa oynamıyorum bana göre normal değil.Sizi inandırmaya çalışmıyorum da inşallah gelir başınıza böyle basiretsizlik o zaman aynı telden çalarız.3 tane lvl 63 açtım la son run ımda.3 tane.
Sosyal ağlarda paylaş

Başımıza neler geliyor bir bilsen :)

Sabah sabah yine delirtti oyun 10 dk içinde ,3-4 leveldır 0 legendary topluyordum ,zaten rareler 0 çekiyor onları konuşmuyorum bile ,neyse farm a başladım tak amulet düştü bi sevinç vs derken

kaderin oyunu vol 1

http://i.imgur.com/uobjS.jpg

Nese dedim sağlık olsun ,legendary görmek bile motivasyon sağlar devam farma 5 dk sonra goblinden ring düştü yeşil yeşil parlıyor aha dedim natalya ,zaten 2 parça yapmayı düşünüyordum ringleri 200m temiz yaşadık dedim sonunda kullanabileceğim bir item derken....

kaderin oyunu vol 2

http://i.imgur.com/q7GiL.jpg

asdasfas güler misin ağlar mısın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...