Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Posted by Bashiok
The auction house obviously provides an incredible service to allow for very easy trades between characters, and essentially blows out the wide range of items you could have available to you at any one time. So, in fact, the AH has to be a factor in how we drop items. On one hand you have a huge benefit because you can buy and sell items very easily, as opposed to having to post up WTS threads in the old USEast trading forums, but on the other end it does impact the item pool economy with the inherent ease at which you can trade items. If the AH existed but wasn't a factor at all into how items dropped/rolled, the economy would be completely tanked within a matter of weeks.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani demek istediğim bir sürü yol var bi şekilde herkes yolunu buluyor. Sabredin araştırın bakın edin para kazanın item alin daha hızlı farmlamanın bi yolunu bulun vs. vs.Hiç ummadığın bi anda pat diye bi item düşer zengin olursun.... Bir de itemi satarken iyice araştırın ne nedir hangi özelliği daha çok para eder. Yoksa milletin demesine bakıp 50 m lik itemi 2 m ye az daha satabilirsiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ABİ HİÇ PARAM KALMADI!!! diyerek aluryelden 1m borç istedim. sağolsun geldi verdi hemen. sonra gerek kalmadı, dedim tazeyken geri vereyim. geri verirken şakalı komikli olsun diye

10000001 gold yazdım. sıfırları sayıyorum güya, altı sıfır sonra bir

O BİR GOLD GÜN GELİR SENİ EZER yazdım ve yolladım. sonra adam kopunca farkettim durumu... adamın peşinden koşup partisine girince, bir de boss encounterda öldü sdfsfs

üstelik bir çingeneliğim daha ortaya çıktı ki, hiç param yok diyip 1m istiyorum ama en az 9m daha var hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...