Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ya bu wall cuların buglarından gına geldi artık kafayı yiyecem. adam gelip duvarı tam üstüme atıyor, kıpırdayamıyorum hiçbir tarafa içinde duvarın içinde yapışmış vaziyette kalıyorum.

duvarın arkasından ben adama vuramıyorum adam bana vuruyor

duvarı öyle bir atıyorki 3 taraftan kesişiyorlar ve ben merkezde hareketsiz kalıyorum, yine ölüyorum.

iyi güzel duvar olsun, zorlanalım keserken de şu aptallıklar bi düzeltilse daha mutlu olacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

alttan da ateşi veriyor, taşfırın sdfgh

bug değil yanlız o. baya baya intended.

abi adam tek duvar atıyor ve de üstüme geliyor.

şu şekilde kalıyorum tek duvarın içinde kıpırdayamıyorum:

hani 3 duvarla kesiştirip yine 1 adım attırmamaya da eyw da tek duvarla bunu yapamasınlar bi zahmet olmaz öyle şey.

hareketi direk sıfır a indiren duvar olayı direk saçma. çünkü olay zaten seni oyun yönünden zorlamak. e hareket edemiyorsun ve ölüyorsun burda elealabileceğin bir insiyatif yok ki. her seferinde bir zar atılıyor 3 ün altında gelirse direk ölüyorsun, şimdi bu zorluk değil ki saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

Son gelen patchden sonra quest abuse ederek hızlı xp alma olaylarının hemen hemen hepsi düzeltildi sanırım(yanılıyorsam düzeltin)

bu durumda yine de hızlı level atlamanın bir yolu var keşfettiğim, yapan var mı bilmem.

şu an lvl 50-54 arasını o şekilde geçtim,(30 civarlarında da yapmıştım o zaman yanılmıyorsam 10-12k civarı xp geliyordu)

şu an bu şekilde run başına 100-190k arası xp alıyorum(bonus xp veren shrine gelirse tam disko)

class monk, gear olması gerekenden biraz iyi, yani ah'den giydirmeden ya da main char'dan özellikle iyi bir silah olmadan hızlı yapılabilecek bir şey değil baştan söyliyeyim.

53'ken şu durumdaydı statlar kıyaslamanız için koyayım;

22k hp ile

Quest: Act 1 - 6 Place the beacons

şu alan

Alaric'le konuşup Beacon'ları topladıktan sonra questi teslim etmeyip oyundan mağaranın içindeyken çıkın(çıkın girin çıkın girin repeati yani).

Sonra resume edin, mağaranın içi resetleniyor haliyle.
Mağaradaki olay sadece çok mob olması değil onların başında en az 4 civarı summoner olması,
sürekli skeleton summmonlamasına müsade edip dayanabildiğiniz kadar dayanarak çıkanları kesip massacre bonus xp'sini almak.

ben genelde 40 ila 70 arasında mob kesip 3-7k civarında bonus xp alıyorum.

sonra summonerları kesiyorum ve champion'a dönüyorum.

genelde kapı girişinde geride olsa da bazen girişte de çıkabiliyor champion, o yüzden baya kalabalık grupların arasında kalabilirsiniz.

bir run bitince belirttiğim civarda xp alıyorsunuz.

ben ortalam 2 dakika içinde bitiriyorum run'ı.

8-10 run'da bir çanta mavi-sarı ile dolduğundan ve ölmediğim için quest yapmaktan daha bile iyi para alıyorum aynı zamanda.

daha hızlı bir yöntem varsa söyleyin bu arada pek araştırmadım, bulduğumu paylaşayım dedim.
heh

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...