Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D3 nuub area

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca o buff skill değiştirirseniz de siliniyor.

Yani level 60 olunca oynayacağınız buildi ayarlayıp hiç dokunmadan köşe bucak temizleyeceksiniz. Eliteleri kesip o buffu stackleyip bossları temizleyeceksiniz.

Ölünce silinmiyor bu arada buff. Disconnet olunca ya da skill değiştirirseniz siliniyor. Adamlar combatı kolaylaştırmak için skill değiştirilmesin diye yapmış ki mantıklı. Şu an bile Inferno bosslarını keserken millet 10 kere skill değiştiriyor o anki duruma göre ki bunu yapmanın pek bi anlamı yok loot şansınız çok düşüyor. Kesmiş olmak için boş boş kesersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Masquerade said:

yani.
diabloyu inferno seviyesinde düşe kalka öldürmek oyun bitti anlamına gelmiyor.
diablo %00,25 şans ile düşen itemların peşinden koşma oyunudur.

kusursuz gear bir karakter dizmek aylar alacaktır muhtemelen.

İşte bu durumda wow a apar topar dönme senaryosu gerçek olacaktır. Kusursuz bir set dizmeye niye uğraşayım ki ? Arenada birilerine karşı deniyemiyecek olduktan sonra !

işte d2'de o noktada item trade kafası ile kendine bağlıyodu oyuncuyu. Tabi şimdi wow mantığı yerleşik çoğu insanın kafasına. Eminim blizz bi numaralar yapıp elinde tutmaya çalışacaktır her kitleyi. RMAH aktif olsun hele bi az çok belli olur gidişat.
Sosyal ağlarda paylaş

pek zor değil solo hatta ve hatta adam akıllı skillerini oturtmamış bir partynin işi daha zor olabiliyor çünkü partyde kaç kişi varsa mobların lifeları o kadar artıyor vs.
Ayrıca bilemiyorum hurafe mi ama party ilerlenen bir oyunda magic item düşme şansı daha çok diyolar.
Şöyle ki:

Partydekilerin magic find puanının toplamı / Partydeki kişi sayısı
Sosyal ağlarda paylaş

onu bende farkettim sonra dikkat ettim o streamları yapanlar fln genellikle wow kökenli oyuncular

geçen seye denk geldim işte method inferno skeleton king yaptı

...

adamlar halen WORLD FIRST OMFG! modundalar akıl fikir versin gerizekalılar dedim içimden.

bunu da wow daki gibi saçma item ve progress yarışına sokmak icin yırtınıyorlar da olmaz diye umut ediyorum. sürü psikolojisi yüzünden parti takılıo coğu o streamdekilerin wow dungeon alışkanlığı.

sorsan partilerine x karakterini niye almıosunuz barbar cok gücsüz gimpliyor bizi azmodan fightta fln dicekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çünkü çok farklı şeyler.

Bugün çıkan sıradan bir oyunu da oturup 4 saatte bitirip WORLD FIRST MAX PAYNE 3 ENDING demek gibi bişi şu oyunda world first yaptık diye gezmek dsahf.

Expansion gelene kadar oyun bu çünkü. Ek content yok bişi yok.

Diablo'ya bakarken WoW'u tamamen kafanızdan silin çünkü baya farklı dünyalar. Çok yanıltıyor insanları WoW tarzı düşünerek bu oyunu.

Tek benzer yönleri Auction House. Gerisi ap ayrı oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Challenge da, MMO'da gelen contenti kesmiş gibi yaygaralık birşey değil.

Dün gece Method'un streamine biraz baktım. Act 2'de hepsi soyunmuş, CC abilityleri spamlayarak herşeyden kaçarak bosslara gidiyorlardı. sdgds. Çoğu bossun traitli elite packlerden kolay olduğu da bariz zaten. Act II'yi adamlar sadece son bossa kadar kaçıp sadece bossu combatta dakka başı skill değiştirerek kesiyor ve clear! world first omfg! diye geziyorsa komik zaten. lol.

Diablo = item simulator oldugu icin boss killden ziyade su imbalar imbasi seti world first dizdik diye gelsinler, daha mantikli bu oyunda.

şimdi baktım yine oynuyolar. 30 saniyede bir yatıyor galiba wizard dsaf.
method stream act 1 inferno
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Abi çünkü çok farklı şeyler.

Bugün çıkan sıradan bir oyunu da oturup 4 saatte bitirip WORLD FIRST MAX PAYNE 3 ENDING demek gibi bişi şu oyunda world first yaptık diye gezmek dsahf.

Expansion gelene kadar oyun bu çünkü. Ek content yok bişi yok.

Diablo'ya bakarken WoW'u tamamen kafanızdan silin çünkü baya farklı dünyalar. Çok yanıltıyor insanları WoW tarzı düşünerek bu oyunu.

Tek benzer yönleri Auction House. Gerisi ap ayrı oyunlar.

Chat screen de aynı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...