Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D3 nuub area

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Train edicem bişileri item yapıcam ekmegimi taştan cıkarıcam ama ilk sermaye yok :P

Abi uğraşma onlarla, 60 70 saat playedla 60 lvl olup oyunu inferno'ya geçiyor millet; AH'de vesaire para + zaman kaybedeceğine biriktir hepsini, end-game'de zaten istemediğin kadar para kazanacaksın.

Kaldı ki oyunun ilk döneminde low lvl uğraşmaktansa end-game gem, item vesaire çok kolay satarsın fahiş fiyatlardan; o yüzden hiç 14lvl set dizicem öyle yapıcam, böyle giyicem diye uğraşma.

14-20lvl arası 3 saat falan, 14lvlde full rare set giysen 20lvl'a geldiğinde istisnasız üzerindeki her item çöp olmuş olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

_Spartacus_ said:

Şu elective mode Blizzard'ın oyun hakkında verdiği en kötü karar olabilir. Zaten yetenekleri kategorilere ayırmak bir yol gösterici oluyor yeni oyuncular için. Elective mode'un tek yaptığı insanlara tercihlerinin kısıtlı olduğu izlenimini vermek.

alakası yok ben yeri geliyo aynı kategoriden 3 skill koyuyorum 6 skill slot içine
Yanlış anladın. Elective mode'u bilmediği için çoğu yeni oyuncu, her kategoriden 1 yetenek seçmek zorunda olduğunu sanacak. Açma gereği olmasaymış daha iyi olurmuş. Onu demek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben çok mu düz mantık oynuyorum. Fazla vaktim yok böyle haritadaki her fogu aça aça ilerledim Act 1 bitti sayırlır. 30k gold falan var, AH'a hiç girmedim. Nasıl olsa normal zorlukta diye düşen itemlarlar ilerliyorum hep.

Bi de bu blacksmith olayı ne kadar yararlı. Trainingler çok para istiyor, onları para vermeden alabilmek falan mümkün mü? Item yaratmanın train olmaya bi faydası var mı (bildiğimiz MMOlardaki gibi skill falan arttırıyor mu? )

Bu arada Elective mod diye bi şey olduğunu şimdi öğrendim, abov. Kısıtlayıcı bi yanı var mı? Mesela her zorluk seviyesinde, PvPde falan oluyor mu?

Bi de hardcore charın tek olayı kendi kendimizi motive mi? Başka bi faydası yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

fede said:

_Spartacus_ said:

Şu elective mode Blizzard'ın oyun hakkında verdiği en kötü karar olabilir. Zaten yetenekleri kategorilere ayırmak bir yol gösterici oluyor yeni oyuncular için. Elective mode'un tek yaptığı insanlara tercihlerinin kısıtlı olduğu izlenimini vermek.

alakası yok ben yeri geliyo aynı kategoriden 3 skill koyuyorum 6 skill slot içine
Yanlış anladın. Elective mode'u bilmediği için çoğu yeni oyuncu, her kategoriden 1 yetenek seçmek zorunda olduğunu sanacak. Açma gereği olmasaymış daha iyi olurmuş. Onu demek istedim.

ha tamma yannış anlamışım ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

@Genwa:
- Blacksmith şimdilik çok kaynak harcayan ve pek işe yaramayan bir arkadaş. Blizzard patchleyecektir ama şimdilik bütün itemları merchantlarda satıp ileride zorlandığın zaman olursa auction house'tan alırsın.
- Elective mode'un bir dezavantajı yok.
- Hardcore kendine bir zorluk daha koymak. Hardcore'a özel achievmentlar falan da var.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

abi bu public gameden adam gibi party gelmiyor yahu. en fazla 2 kişi hep. şöyle 4kişi bir görev kosturamadım
bir ayar çekseler iyi olucak

Valla bi ayar çekmeleri lazım , bi filtre koyabilirler en azından 4 kişilik party seçenegi felan.
2 kişi ile paso yattara
Sosyal ağlarda paylaş

Koyu Gri - Low Quality Item: Kırık Bozuk
Beyaz - Normal: Büyüsüz
Mavi - Magic: Büyülü, 1-2 attribute oluyor
Sarı - Rare: Farklı türleri var, sanırım 3'ten fazla attribute oluyor üzerinde. Ayrıca kaliteli ise diğer seviyelerden bile iyi olabiliyor, şansına
Turuncu - Unique: Özel item, ismi var ve çoğu özelliği önceden belli. Rare'den iyi de olabilir kötü de olabilir
Yeşil - Set: Bunlar bir setin parçaları oluyor, Noel Baba eldiveni, şapkası, kıyafeti gibi. Set'in ne kadar çok parçasını giyersen o kadar bonus özellikler alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

iste tak cikart yaptigimda B ring i (2-4 damage ) stat lardaki damage imi artiriyor.

intellect i 26 gibi yuksek olan ring ise daha dusuk damage li cikiyor, o zaman buyuler daha mi fazla vuracak felan yuksek level li caster lar kisa sekilde anlatirlarsa sevincem, illet bi durum.

yani gorunus olarak 1 dmg li item 100 intellect den daha iyi sirf DAMAGE statinaa bakarsak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...