Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikaye Tartışma Başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Act 3 ve Act 4 neden o kadar kısa acaba. Toplam 2 saatte bitiyor bu 2 act. Act 1 ve Act 2 güzeldi, uzunluğu yeterliydi.

Biraz dram filan katın be. İlla George R.R. Martin olmaya gerek yok.

Fallen Angel muhabbetine filan mı girecekler acaba. Tam hatırlamıyorum ama Diablo Wrath'de, Imperius'a "hırslısın, dikkatli ol yiğen" diyordu sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

Birşey söyliyimmi bu champion mobların biraz kafası çalışsa primevil olurlar, adamlar ne kadar güçlü ya özellikle act 2 arılar allah belanızı vermesin arılar sizden hiç hoşlanmıyorum, keşke oyundan çıkarsalar sizi arılar, keşke sizin yerinize butcher'larla azmodanlarla kapışsam arılar bana monk olarak çok koymuyor onlar arılar...
Sosyal ağlarda paylaş

ya o diablonun tip ne öyle? transformıns daki prime larla aynı, resmen arak hissi uyandırdı bende. diablo dediğin; besili olur, boynuzu olur ama kedi gibide hızlıdır, dün ilk kez kestik grupla yerinden oynamıyo koşma felan yok o ünlü alevini atmasa başka bi mahluk derdim o derece diabloyla ilgisi kalmamış...
Sosyal ağlarda paylaş

"...sen kim oluyorsun da imperius'a laga luga yapıyorsun, adam yine efendiliğini koruyor, yaptığın bütün dalyaraklıkları yüzüne vurmaktan imtina ediyor, "karışma amına koyayım, karıştıkça bok ediyorsun, dokunma artık cennete, dokunma cehenneme, dokunma gelinime" diyince bir de hangi yüzle bırakıp gidiyorsun."...

ahahaha dokunma gelinime epic olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

epey bir spo

tyrael worldstone'u yok edince kendini de yok etti 20 yıl falan geçmiş kendini toplayabilmesi için o arada etraftaki tüm barbar köyleri falan da yok oluyor anladığım kadarıyla.
leah'a ne olduğu meçhul karakterimize onu kurtarmak için herşeyi yapacağım dedirtiyorlar ama direkt oyun bitiyor hiçbir bilgi yok. açıkçası daha iyisini yazardım eminim bundan anlayamıyorum nasıl böyle bir senaryo yazıyorlar cidden? kaç yıllık firma nasıl bu kadar basit bir senaryo yazıyor. stranger'ın tyrael olmasına nasıl şaşırdınız abi ben oyunun başında direkt anladım zaten. kılıç parçası toplamaya gerek bile yoktu. leah'ın diablo olacağını anasının evine giderken çözdüm. hiç mi kasmaz insan azcık merak uyandıracak bir şeye...

Sosyal ağlarda paylaş

sonunda normalde bitirdim eee 11 senede insan günde 1 satır yazsa eşşek gibi hikaye çıkar ama adamlar yatmış herhalde

spoo

act 1 de kılıç toplama olayında stranger ın tyrael olduğu, maghda nın konuşmalarından adria nın cult ın 2. witch i olduğu besbelli insan biraz saklamaya kasar. ayrıca maghda gibi lesser evil i 2 act niye kovalattılar hiç anlamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunun tümü

ben en çok hakan'a güldüm lol, ciddi ciddi saklamaya mı çalışmışlar kimliğini?

bir sc2 kadar kötü değil hikaye gene de, eh işte kıvamında. expansion'da adria keseceğimiz çok belli de, leah'ı kurtaralım bari yazık oldu kızcağıza.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...