Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikaye Tartışma Başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Artariel said:

WORLDSTONE KEEPTE NE OLDU

ya arkadaş biz d2:expte baal corrupt ediyor diye worldstone'u tyraele kırdırtmadık mı ? diablo 3te ben mi göremedim onunla ilgili en ufak bir bölüm ?

ula nerenizle oynuyosunuz... sölüyo oyunun basından sonuna. worldstoneu kırmasıyla bütüna areat tuzla buz oluyo, barbar köyleri şehirleri yıkılıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

iyi de worldstoneun kırılmasının dünyaya zararı ne oldu, barbarların dağılması zaten normal bir olay adamların amacı onu korumaktı zaten

Worldstone'un muazzam ölçüde bir gücü var, tam bütün güçleri bilinmese de, Inarius tarafından en son Nephalem'lerin güçlerini emmesi için ayarlanmıştı. Daha sonra Lilith falan bunun alıcı ayarlarıyla oynayıp Nephalem güçlerini millete geri vermeye çalıştı ama sonra yakalandı vs. Sonuç olarak Nephalem güçlerini yine nötrleyecek şekle getirildi Worldstone. Çünkü Nephalem'lerin gücü Meleklerin ve Şeytanların gücünün çok çok ötesinde bir potansiyel taşıyor. Worldstone'un kırılmasıyla insanların gücünü baskılayan bir şey kalmadığı için Nephalem güçleri kazanmaya başlıyor oyundaki karakterimiz, o yüzden Act 4'te herkes "Nephalem" diye hitap ediyor zaten.

Esas soruna gelirsek, Baal Worldstone'u mundar etti Lord of Destruction'ın sonunda, Tyrael de öngörülemeyen felaketlerin oluşmasına izin vermemek için taşı yok etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Act 1 de, Rest of thieves guild will find you lafından sonra tek bir thieves guild olayı geçmemesinemi değinsem, oyun içi ekranın Emperor Hakan ın belial olduğunu henüz şüphelenmeye başlamadan önce belli etmesini mi söylesem, diablo öldü leah a tam ne oldu, black stone ne olacak, expansionda villian ondan mı gelecek, yoksa missing archangel of wisdomdan mı gelecek onu mu tartışsam.

Tabii en felsefi soru, Corrupted Angel oluyorda niye Purified Demon olmuyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun bir aradan sonra tekrardan selamlar pati...

Diablo 3 de başarılı bulduğum nadir şeylerden birisi videolar..

Blizzard movie işine girişse bundan daha fazla para kazanır sankim. Oyunun yapım süresine bakınca akla sadece videolar için uğraşmışlar gerisini sallamışlar şeklinde bir durum çıkıyor. Hikaye ye gelince sürükleyici olmadığını düşünüyorum gerçi NM act2 deyim ama çok başarılı bulduğumu söyleyemem. İleride neler olur inferno da bişiler çıkar bizi şaşırtırmı bilemem.

Aklımı kurcalayan başka bir konuda gerçek para ile dönecek dümenler dünya insanları yada oyun ahalisi de diyebiliriz buna hazırmı bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Suyuna mı banıcaz müdür? Konu dağılmasın ingiliz anahtarsız ayar tutmaz türk milleti o yüzden ayar verme çalışmaları olmasın plox. 2005 den beri blizzard a taksit öder gibi para ödemek. 1995 de warcraft2 oynamış olmak. 2000 li yıllarda w3 oynamış olmak yine 2000 li yıllarda D2 ile tanışmış olmak sc-sc2 oynamış olmak yeteri kadar blizzard oyunu oynamak sayılmaz kanımca.

Geçelim oyunun hikayesine Genelde oyunun fan kitlesinin beğeniden uzak yaklaşımlarının görülmesi bile bu oyunun hikayesinin ne kadar başarısız olduğunun bir kanıtıdır. Sağa koş koş buldun bi delik gir kes kes kes ? Nereye kadar? Diabloya kadar bumudur hikaye. birinin orasını burasını kopart olmadı birini öldürt biraz drama kat. koş koş koş geçelim şu modda oynayalım. Daha başarılı üzerinde çalışılmış olabilirdi. Ama olmamış. Oynamayacak mıyız oynayacağız tabi seve seve yapacak bişi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

Edit: Küfür yasak, daha dikkatli.

yıl olmuş 2012, bi ton troll var forumda ama hiç kimseye hitap etmeyen küfür yasak. evet, çok mantıklı. bari orjinal mesajı komple silmeseydin.

neyse, zoltun kulle ile bir olup dünyayı dize getirseydik demiştim. daha oyun plotu bana söylemeden ben anladım zaten hakanın da adrianın da kazık atacağını.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi arkadaşım tabi beklediğimizi alamadık şöyleki böyle aman aman işte kitaplar yazılacak kadar bir hikaye kimse beklemiyordu bende dahil. Ama alışkanlıklardan olsa gerek daha kaliteli bir hikaye beklemekte hakkımızdı. Blizzard ın yaptığı açıklamada da "işte çok bişi beklemeyin bu oyundan" demesi sanırsam hikayenin cacıklığındandı Wow dan alışkanlık 3 expansion adam gibi bi hikayenin peşinden koşmuş olmak zamanla firmadan beklentileri de doğal olarak arttırıyor. Benim kişisel kanaatim bundan daha yaratıcı bir hikaye olabileceği yönünde ha sen beğenir sahiplenirsin bir şey diyemem. 10 senelik çalışmasının sonucunu blizzard gibi bir oyun firmasına yakıştıramıyorum hepsi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...