Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 13

reyou

Öne çıkan mesajlar

abi ekside fifa 11 basliginda script yazinca 1 tane bile sonuc yokken, fifa 12 basliginda aratinca zilyon tane sonuc cikiyo sfsfsdf

demekki bu script olayi cidden birilerinin gotunden uydurdugu bisey degil, olsa 11 dede olurdu yani :D

beklicem ben valla sanirim oyun ciktindan sonra 2-3 ay gaza gelmezsem, eger bu script olayi devam ediyosa almam, duzeltmislerde go go go
Sosyal ağlarda paylaş

şaka gibi ya... 2 senedir doğru düzgün pes de fifa da oynamadım ama fifa'yı oynadığımda ve her izlediğimde topun bir ağırlığının olmadığını görüyorum, resmen balon gibi. bal physics hiç ama hiç yapamıyor ea, bu beni inanılmaz rahatsız ediyor ama millet deli gibi fifa'cı. valla anlamıom.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sabonis said:

şaka gibi ya... 2 senedir doğru düzgün pes de fifa da oynamadım ama fifa'yı oynadığımda ve her izlediğimde topun bir ağırlığının olmadığını görüyorum, resmen balon gibi. bal physics hiç ama hiç yapamıyor ea, bu beni inanılmaz rahatsız ediyor ama millet deli gibi fifa'cı. valla anlamıom.

Oyun PES'in fıldır fıldır Tsubasa havasındansa gerçek tempoda bir futbol maçı gibi geçiyor, ona alıştıysan bu yavaş geliyordur, ondandır. Yoksa gayet fiziği de, ağırlığı da var topun. En basit örnek; pas spamleyerek başarıya ulaşman mümkün değil, önce kontrol edip adamın ve topun momentumunu pasın yönüne uygun hale getirmen lazım, gibi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

yazlıktan döndüğümden beri, yani 4 gündür sürekli bir lag var ve makine sürekli takılmaya başladı fifa oynarken, korkmaya başlıyorum ya ...

neti 50mbit yaptık acaba ondan mı demeye başladım çünkü eskiden hiçbir sorun yokken bir anda böyle olması ... evde hiç açık pc yokken de lagdan oynanmıyor.

4 kere de takıldı oyun durduk yerde, 3 tanesi gol yedikten sonra oldu ama acaba demeye başladım.

neyse oynamam zaten boktan oyun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...