Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 13

reyou

Öne çıkan mesajlar

abi görükmez bir crosshair var yeşil olayı onun radiusının çapı. yeşilken en küçük işte. keleşte ilk mermi atarken yeşilde son mermide kırmızıda gibi fdgdgd.
analoglada aim alıyosun. kötü aim almışsın demekki. ama hakkaten penaltı atmak çok salakça. doğru tarafa atladıysa kaleci kesin kurtarıyo
Sosyal ağlarda paylaş

fifa 12 de atilan gollerin cogu organik gol degil abi, en az %40 i gercek hayatta olmayacak balon goller..

ornek

- degaji dik adam kafa ile karsilasin forvet karsi karsiya kalsin
- kaleci topu elle cikarirken forvete yada defansa carpsin rakip forvetin onunde kalsin
- defans oyunculari impact engine adi altinda orgy yapsin defans bombos kalsin
- bir macta bir adamin ayni yerden 3 kere ust uste plase ile gol atmasi, ve kalecinin lan ilk iki golu bole yedim artik kendimi toparliyim gibi bi yapay zekaya sahip olamamasi
- defanstan top cikaricak adamin bariz bir bicimde kendi oyuncusuna degil forvet oyuncusunun kosu yoluna paslamasi

...

yinede oynuyoruz cunku daha iyisi yok malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Penaltılar saçma ötesi, adamın penaltı reytingi 80 üstüyse yani yüksekse %90 gol olmalı bikere, şut tuşuna basma miktarına göre şutun sertliği ayarlansa yeter.

Ama yok önce yeşili tuttur sonra yön ver sonra yön tuşuna tam gerektiği kadar (o nasıl oluyorsa) bas ve dua etmeye başla. Ulan altı üstü penaltı atıyoz atomu mu parçalıyoz!
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Penaltılar saçma ötesi, adamın penaltı reytingi 80 üstüyse yani yüksekse %90 gol olmalı bikere, şut tuşuna basma miktarına göre şutun sertliği ayarlansa yeter.

Ama yok önce yeşili tuttur sonra yön ver sonra yön tuşuna tam gerektiği kadar (o nasıl oluyorsa) bas ve dua etmeye başla. Ulan altı üstü penaltı atıyoz atomu mu parçalıyoz!

Öyle ama gerçek hayatta penaltılar oyuncunun vuruş yeteneğiyle vs belirlenmiyor ki. En soğuk kanlı, risk alabilen futbolcular (genelde kaptanlar) vuruyor. En kral örnek Tayfur Havutçu'ydu işte. Yoksa hangi profosyonel futbolcu antremanda vs topa penaltıda kötü vurur ki. Adam topçu yani.

Sonuçta biz göbeğimizde joystickle oynuyoruz rahat rahat, bize gerginliği de öyle yaşatmaya çalışıyor sanırsam oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
arkadasim sen kendini cool sanip boye cevap veriosunda, organik gol ve gercekcilik hissiyatinin tamamen degistiginden bahsediyorum.

oyun beklenmedik sekilde gercekcilesiyor ayarlar manuele dondugunde. sadece manuel pas atmaktan bahsetmiyorum.

bosu bosuna yorulmussun sen oralara resim koymak icin falan asdopfhgaodf
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Olsa noolcak ki zaten güçlü takımlar alınıyor online maç atarken, oturup AI'a karşı lig mi oynuyonuz? Yok eğer kariyer istiyorsan FM var misler gibin

valla ben bjk ile oynuyordum fifa 10'da, çok temizde oluyordu. Barcaları Real'leri tokatlamışlığım çoktur da prosu gelince bir yere kadar dayanabiliyordun asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...