Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Figh said:

mantıklı düşünen biri şunu yazmazdı zaten, ankaranının literally merkezine belediye zaten kazı izni vermiyor ahah.

altyapı olmayan yerler için bir ürün geldi pilotu yapılıyor 3 aydır, hazır olur bu yıl ortasına

laf sokmaya çalışacağına veriyle bilgiyle gel

ne yapıyor bu ürün, fiber kalitesinde hizmet alınabilecek mi yani altyapı olmayan yerde
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

fiber superonline kullanıyorum. net kesildi 1 saat önce hgs255s güncelleniyor diyip modeme yönlendiriyordu herşeyi. modemde yeni falan değil 1.5 senedir bunlayım. başka neti kesilen varmı şu son 1-2 saatte sol/fiber kullanan?

şu bi ara bana da oldu ya. izmir'de vodafone fiber kullanıyorum.
hatta virüs falan girdi sanmıştım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Figh said:

mantıklı düşünen biri şunu yazmazdı zaten, ankaranının literally merkezine belediye zaten kazı izni vermiyor ahah.

altyapı olmayan yerler için bir ürün geldi pilotu yapılıyor 3 aydır, hazır olur bu yıl ortasına

ne yapıyor bu ürün, fiber kalitesinde hizmet alınabilecek mi yani altyapı olmayan yerde

hız olarak evet, latency olarak vdsl kalitesinin bir tık üstünde diyelim, stabilite durumları giderilmeye çalışılıyor, zaten detay verecek olsam ilk mesajda yazardım ilgi manyağı değilim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Figh said:

quixef said:

Figh said:

hız olarak evet, latency olarak vdsl kalitesinin bir tık üstünde diyelim, stabilite durumları giderilmeye çalışılıyor, zaten detay verecek olsam ilk mesajda yazardım ilgi manyağı değilim :)

Peki şehir merkezleri için tamamen buna mı yöneliyor yani SOL, normal altyapıdan ümidimizi keselim mi?
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki hayır, farklı organizasyonlar bunlar, ama normal altyapıdan ulaşılamayan müşterilere de iyi bir deneyim sunmak adına yan bir olay diye düşünün, yoksa kazılar vs zaten devam ediyor, olay şu http://www.webtekno.com/turkcell-superbox-h31985.html

stabilite önemli işte, 4.5g ağına binecek bütün yük o kısım hallediliyor negatif bir etkilenmeme olmaması için, kullandık iyi baya.

daha şuan paketler kotalı vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...