Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ad3m said:

moriQ said:

http://1.bp.blogspot.com/-3kt5l5KbGbc/T4JpDceFORI/AAAAAAAAI5g/j5aRAY-GEfk/s1600/intouchables-2011.jpg

10

Hakkaten süper filmdi bu izlemeyenler varsa listeye ekleyin direk.
evet muhtesem film gecenin bu yarısı tekrar mı izlesem diye dusunmedim degil =)
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

ad3m said:

moriQ said:

http://1.bp.blogspot.com/-3kt5l5KbGbc/T4JpDceFORI/AAAAAAAAI5g/j5aRAY-GEfk/s1600/intouchables-2011.jpg

10

Hakkaten süper filmdi bu izlemeyenler varsa listeye ekleyin direk.
evet muhtesem film gecenin bu yarısı tekrar mı izlesem diye dusunmedim degil =)

opera ve klasik müzik sahnesinde köpek gibi güldüm auıehrıuhruıhaeuırhaıuehrı.

Sosyal ağlarda paylaş

sdfds

filmin iyi olması için illa alt metin mi lazım

ibne aşkı dahil 5 tane farklı aşk hikayesi işleyip , everything is something happened mesajı verince film daha mı iyi oluyor.

mr nobodyde mesela bu filmden daha iyi.alt metnide var ama imdb 7.8

film halle berry ve tom hanks şişirmesi biraz.güzel film de yani o kadar da değil.

ayrıca the wordsten al sana sosyal mesaj.

We all make difficult choices in life. The hard thing is to live with them.

oha adam mr nobody koymuş hemen üstte sdfsdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sdfds

filmin iyi olması için illa alt metin mi lazım

az önce dünyadan haberin olmadığı halde sanata küfür diyebiliyorsun ama bir filmin iyi olması için alt metne sahip olması ve BİR ŞEY anlatması gerektiğini bilmiyorsun.

zaten ben bunu diyorum. insanlara burada puan verip yanlış yönlendirmeyin gereksiz yere. bir boktan anladığınız yok çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır cımbızla laf çekiyorsun.hemde köylü gibi tartışıyorsun.milletin ne puan verdiğinden sanane.istersem leona 1 puan veririm recep ivedike 12 veririm.

ayrıca cloud atlası teyzenin filmi gibi bir anda olaya dalarak savunmanı anlamadım.

ne demişim yukarda.alt metin diyorsan, komple ele alırsak bir filmi the words ve mr nobody cloud atlasa kıyasla bana göre daha iyi film.ben imdb puanının halle berry ve tom hanks kıyağı olduğunu düşündüğümü söyledim.yoksa 7 küsürlük film işte.

altmetin konusunda da , kesinlikle 'tek' başına bir filmi geneliyle iyi kabul etmemizi sağlayacak bir etken değil.

ki altmetni olmayıpta insanların hayran olduğu yüzlerce film var.

sanki her birşey anlatmak isteyen filmleri oturup izliyorsunuz.mahsun kırmızıgül de yapıyor o filmleri.

leş aşk filmi diyorsun the wordse.ama burda savunduğun film yer yer komik makyajlı,3 saat boyunca gay aşkı dahil vasat aşk hikayeleri etrafında dönen bir film.sırf birşey anlatmaya çalısıyor diye çogiyi film mi diyelim.noldu filmden cıktıktan sonra reelkarne mi oldunuz.

hayır mesela şurda izleyenlerin çoğunun beğendiği filme leş demeyi biliyorsun da senin beğendiğin filme eleştiriği gelince ağlıyorsun sdfs.

hani ben cloud atlas bi lord of the rings değil desem tamam da .kıyasladığım filmler the words ve mr nobody baktığın zaman benzer tarzda filmler.bu yuzden sanata ihanet diyebilirim o puana gönül rahatlığı ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...