Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Team Fortress 2 #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ya ben bu xkafeyi steame şikayet ettim sırf küfürleştiğimiz için perma ban atılır mı lan steam idye ? pingsiz oynamak için türkiyede oynuyoruz sonuçta. insan mute falan atar, adamlar tekel diye kafalarına göre iş yapıyor. adminler 15 yaşında en fazla. bir adamı da gereksiz voteban açtığı için 1-2 ay banlamışlardı. oyunu xkafe var diye oynuyorum zaten sırf onun için para falan verip key mey alıyorum bütün eğlencemi çaldı adamlar 1 aydır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tf2 40 yılda 1 oynuyorum bilmiyorum serverları ama genel olarak ülke pingleri biliyorum romanya, macaristan 30-40ms, almanya ve ingiltere 60-70ms civarı. server browserı güncelle bi 5dk falan hepsi açılsın görürsün iyi pingli yabancı serverları zaten. f2p herhangi bir oyunun, fps mmo farketmez türk serverlarında oynayacağına oyunu sil oynama hiç daha iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

ya ben bu xkafeyi steame şikayet ettim sırf küfürleştiğimiz için perma ban atılır mı lan steam idye ? pingsiz oynamak için türkiyede oynuyoruz sonuçta. insan mute falan atar, adamlar tekel diye kafalarına göre iş yapıyor. adminler 15 yaşında en fazla. bir adamı da gereksiz voteban açtığı için 1-2 ay banlamışlardı. oyunu xkafe var diye oynuyorum zaten sırf onun için para falan verip key mey alıyorum bütün eğlencemi çaldı adamlar 1 aydır.

Öeh yok 1-2 yıl hapse koyduk. Dört saatliğine banladık be.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

Sosyal ağlarda paylaş

nasi bi kafa ya bu? xkafe sunucularini gercekten sevmiyorum ama edge gamers organization da adminlik yaptim kurulusundan 2010 a kadar. rules da kufur yok diyosa eger kufur edeni banliyoduk. benim serverim benim kuralim mantigi begenmiyosan eger git seklinde ban-kick akardi yani. baska server mi yok? baska turk serverlari da var hatta 10ms farkla baska ulke serverlari da var turkiye 30 veriyosa rusya 40 veriyor. nedir bu aglaklik?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...