Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Lel bethestanın hiçbir halt yapmayan odun companionlarını geliştirmek için dlcde ürettiği mükemmel çözüm o. Bir yere gidince random biçimde animasyonu olan objeleri kullanmaya başlıyor. İşin komiği companionlar cidden peçete kalitesinde olduğundan bütün modçular bu sistemi "boktan da olsa upgrade upgradedir" diyerek kullanmaya geçti. Çünkü serena kötü ama bethestanın diğer companionları en kötü sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya ben oyunda çok kötü sıçtım
bir tane quest vardı downguard, hanım kızımızla elder scroll arıyoruz hani 2 tane
bunların ilkini aldım anasından
2.si için magelerin yerindeki kütüphanedeki elemanla konuşmam gerekiyrodu ama adam bug'a takıldı

tıklıyorsun hep aynı şeyi söylüyor, sonra netten aradım bi şekilde questi aldım konsola yazarak

2.scroll için bir dwarven mekanına gidiyorsun onun sonunda bir yer var buraya item'i koy diyor ama o item bende yok

işin kötüsü konsoldan da ekleyemiyorum addItem diyerek

gitti mi güzelim karakter şimdi dawngruard için :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
abi oyun bitmiyor
baymaya basladim ufaktan
bir de iyice buglar artmaya basladi
3 questin birini yapamiyorum nerdeyse
adama tikliyorsun konusmuyor vs

en son ulfric buga girdi, report to ulfric diyor sehri ele gecirdikten sonra
report ile iligi bi konusma cikmio ulfricte.

lvl35 oldum, hangi quest ana quest fikrim yok eheh
bir de vampir olup sabah combata girmek zor bayagi
birakicam vampirligi sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

abi oyun bitmiyor
baymaya basladim ufaktan
bir de iyice buglar artmaya basladi
3 questin birini yapamiyorum nerdeyse
adama tikliyorsun konusmuyor vs

en son ulfric buga girdi, report to ulfric diyor sehri ele gecirdikten sonra
report ile iligi bi konusma cikmio ulfricte.

lvl35 oldum, hangi quest ana quest fikrim yok eheh
bir de vampir olup sabah combata girmek zor bayagi
birakicam vampirligi sanirim
unofficial patch var yükledin mi onu? Onu kur mutlaka.

Bu arada SE için SKSE Mart ortası gibi çıkacak dedi developer.
Sosyal ağlarda paylaş

kurdum da yeniden başladım sdf

full destruction mage açtım da, çok çabuk ölüyorum ya.
bir de mana'ya abandım ona rağmen su gibi bitiyor mana combatta.

siz mage oynarken nasıl bir setup izlemiştiniz, üstte başta armor yok, malum robe'lar 0 armor.

bir ele ward vereyim diğerine lighthing bolt vereyim desem, ward ile desctruction büyüsü kullanıcna yine su gibi bitiyor mana.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun dengeli değil mage için. Büyüler gittikçe daha az işe yarıyor. Heal ile deadra summonlamak bir parça işe yarıyor o kadar.

Her class için düzgün perklerle oynamak niyetindeysen ordinator falan gibi düzgün bir perk overhaul moduyla oynaman lazım. Modsuz halde ilüzyon, alteration falan gibi dalları main yaparak oynayabilmenin imkanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben lightning main oynamıştım ilk çıktığı vakit, imbalıktan geberiyodu karakter. zaten 75 destruction'da light ağacında stun perkini alınca god mode'a dönüşüyor oyun. dual hand lightning castliyosun, her castta stun oluyor düşman asdf öyle öyle öldürüyosun sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

vanilla mage sux. bugün ben de kurup baştan başladım. archer gibisi yok. sıfırdan mod falan da üşendim. huntress modunda geziyorum şimdilik.

two hand ile nasıl durumlar, delikanlı close combat istiyorum da. dragon falan gelince uzaktan sallıyo mu olucam sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ben lightning main oynamıştım ilk çıktığı vakit, imbalıktan geberiyodu karakter. zaten 75 destruction'da light ağacında stun perkini alınca god mode'a dönüşüyor oyun. dual hand lightning castliyosun, her castta stun oluyor düşman asdf öyle öyle öldürüyosun sonra.

mana nasi yetio
masterdaki lightning semendifer kazani gibi emiyor manayi
3 adam varsa 2tanesini alip 3.ye dimdizlak kalion
piti piti staff ile mi vuruyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

ilk basta sıkıntı oluyorda. biraz perkleri gelistirince büyü skillerinde manayı az harcama, dual cast daha fazla vurma vs ile düzeliyor biraz.

bir de enchant kasıp kendine manayı daha hızlı regenliyen ondan sonra mesela destruction skilleri daha az mana ile kullanma saglayan ring neck armor yap. o zaman baya herseye yetiyor mana. yetmesede biraz regenle kendini hızla toparlıyor. herkesin dediği gibi vanilla mage tırt ama imkansız degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Başıma gelen bir problemi anlatacağım, random giriyorum kusura bakmayın :D

Beyler ben düz sürümüne 10gb mod kurdum, tabi o ara yeni 4K'lar patlıyor. Oyun muazzam oldu, ilerledim, ana hikayeyi bilerek ilerletmemiştim, yan görev kasıyordum.

Oyun zırt pırt çökmeler takılmalar yaşamaya başladı. Lanet ederek ara verdim. Sonra anladım, ekran kartımın rami GTX 780 3GB, yetmiyor 4K'ya ram, ne zaman atla koştursam şehirler arası donuyordu oyun.

:/ anlatayım dedim, siz de dikkat edin, lan ne güzel tek tek inceleyerek kurmuştum kusursuz çalışıyordu modlar çakışmadan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...