Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

aslında kale kurmalı şehir kurmalı bok kurmalı modları çekip kurmak lazım gold harcamak için ama onlar da oyunu bozar diye bugüne kadar hiç cesaret edemedim

şunu kurmayı denemiştim high king rp'si yaparım diye ama mod enflasyonundan cesaret edemedim ben de
http://www.youtube.com/watch?v=EdNyII8OHqY
Sosyal ağlarda paylaş

Gamespot said:

A 19-year-old by the name of Alexander J. Velicky wanted a job at Bethesda so much that he spent 2,000 hours creating an Elder Scrolls V: Skyrim mod called Falskaar as an application.

Falskaar is an ambitious product created by a 19-year-old.
According to a PC Gamer interview with the high school graduate, Velicky spent 2,000 hours over a span of a year building the 25-hour-long mod as a way of showcasing his skills. It also features a landscape one-third the size of the original game's continent of Skyrim, new characters, new voices, and new quests.

Velicky added that more than 100 people contributed to the voices and ideas of Falskaar, though he stated that "all content was implemented, written, and developed" by him. He also said that Bethesda is aware of the mod, though no further statement was given by the publisher. "The best way to show Bethesda Game Studios that I want a job there and should be hired is to create content that meets the standards of their incredible development team," he said.

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunda sadece ana questleri yapıp kılıç kalkan ilerliyordum modları, videoları ve burada yazılanları gördükçe kendimden soğudum. Gerçi ana questler de hangisi bilmiyorum hoşuma giden questleri yapıyorum. Çok kapsamlı bir oyun diğer çoğu RPG'den daha kapsamlı sanırım. Oyuna tam anlamıyla nasıl adapte olabilirim? Yan questleri bile yapmadan geçiyordum oyunun daha başlarındayım. Oyunu tam anlamıyla anlamak için uzun metinleri bile okumayı denedim ama bir süre sonra çok bayıyor. Nord oldum Nordlar adamın dibi yüzüne de savaş maskesi yaptım aynı braveheart oldu. kılıç, kalkan ilerliyorum arada bir de ok kullanıyorum. Sihirlerin çoğunu açtım ama hiç kullanmıyorum sadece heal lazım oluyor arada sanırım okçu için elf daha iyi bundan sonra stealth de uzman elf açacağım. Sırf ana questlerden ilerlesem oyuna aşinalığım artar sanırım sonra yeniden başladığımda.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 20 saattir oynuyorum yalnızca atın dimdik dağa tırmanabilmesi dışında bug göremedim. O da benim işime geliyor. Ha bir de Sven, Cultis'lerin saldırısında öldü ancak hala canlı gibi devam ediyorlar Sven adına sahte mektup taşıdığımız quest falan var. Kimse Sven'in öldüğünü bilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

- The Elder Scrolls Arena
- The Elder Scrolls II: Daggerfall
- The Elder Scrolls III: Morrowind
- Tribunal
- Bloodmoon
- The Elder Scrolls IV: Oblivion
- Knights of the Nine
- Shivering Isles
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- Dawnguard
- Hearthfire
- Dragonborn
- Tamriel, Iliac Bay, Morrowind, Cyrodiil ve Skyrim'i detaylandıran beş adet harita.

79.99$
Sosyal ağlarda paylaş

abi legendary surumu alip niye community patch yuklemem gereksin ki bi' de? community patch yuklemem gerekmesi oyunun boktan olmasi demek benim icin. kapi actigimda onlarca item'in odada ucmaya baslamasi ve mekani terketmeden gecmemesi, werewolf quest'indeki bug, bu bug mi intended mi bilmiyorum ama, bana yollanmis kiralik katilleri oldurup loot'ladiktan sonra(thug nasilsa diye take all yapmistim, farkinda bile degilim) oyunun esyalari calmis oldugumu dusunmesi falan fjalskdfjskda. bayagi lame.

daglara tepelere atla, yuruyerek cikilmasini, mamutlarin birbirlerinin uzerine cika cika gelmesini, havada suzulen mamutlar devlet falan. hic bug yokmus hakikaten yahu. ki daha 5 6 saat falan oynadim. playtime'in 90%'i da cicek bocek toplayarak gecti.

butun bunlarin yaninda, oyun en yuksek zorlukta bayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag kolay. yani inanilmaz kolay. dragon age'den bile kolay.
bir suru baska kotu yani da var da, 2. topic acilmis bin defa tartisilmistir burada diye acmayacagim konusunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Legendary zorlukta adamlar ölmüyor be. Dmg bile vuramıyon. Dragon Age'den kolay ne demek?

Desqpio said:

- The Elder Scrolls Arena
- The Elder Scrolls II: Daggerfall
- The Elder Scrolls III: Morrowind
- Tribunal
- Bloodmoon
- The Elder Scrolls IV: Oblivion
- Knights of the Nine
- Shivering Isles
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- Dawnguard
- Hearthfire
- Dragonborn
- Tamriel, Iliac Bay, Morrowind, Cyrodiil ve Skyrim'i detaylandıran beş adet harita.

79.99$

Güzel de Morrowind'inden itibaren evinde hepsi orjinal kutulu duran insanlara nasıl satacaklar bunu? İnsan grafikleri falan güzelleştirir bari.

edit: Bu arada Combat-duel ve locational dmg modlarını mutlaka kurun ya. Oyundaki melee sonunda zevkli hale geliyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...