Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

haydaaaaaaa

iki dlc daha gelecek filan deniyordu, high ling election filan. skyrim kadar başarılı satışları olan single-player oyun yokken cidden saçma bir karar olmuş. mmo'ya kanalize edecekler bütün eforu anlaşılan, meh.

ya da fallout4'e odaklanacaklar, umarım öyle olur. yine de en azından bir dlc daha gelebilirdi. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar customization ve addon a izin veren oyuna öyle dandik DLC 'ler çıkarmanız mantıksız oludu. Zaten oyuncular kendi modlarını ekleyip duruyor, bence DLC ye de ihtiyaç yok birileri yeni mod eklediği sürece oyun gider. 2014 de Witcher gelecek inşallah oda aynı şekilde oyalar.

Birde yeni patch çıkarmamaları benim açımdan daha iyi =P o kadar güzel modlar varken uyumsuzlukları beni deli ediyor =) En son skyrim i silip baştan yükledim istediğim modlarla oynayabileyim diye umarım çalışır hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

level sistemini biraz daha kontrollu kullansalar daha içerik çıkardı ya, dawnguard dragonborn falan baya iyi expansionlardı çogu diğer oyunun 10 dlcsinin toplamından daha çok içerikleri var.
mesela ana oyunda level cap 40 olcaktı, her dlcde 10 artsa daha gideri vardı şu an.

ama öbür türlü ta vanilla oyundan lvl 70lerde olanlar olunca anlamsız oluyor bir süre sonra megaextreme epicmaster dragon falan çıkması lazım challenge olması için o oyuncuya oda oyunun dengesini bozacak kazara npcye dokunsa 1 shot yapacak falan.

benzer problem wowda var işte lvl 90 olmuşun nerden baksan 100+ tanrıyla savaşmışın, demigod seviyesindesin, ama hala gidip lvl 90 kaplanla bizonla dinozorla savaşıyorsun :p
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bir teaser yayınladılar ayrıca, heralde yeni oyun:

https://v.cdn.vine.co/v/videos/2013/04/16/580E4C17-F529-418C-977A-4924C59728C4-2799-000002E5F6E5EF0F_1.0.7.mp4?versionId=TzCdVILAiJY27Af.vOBzs8lYji2eJzB5

yeni Wolfenstein veya Project Zwei olabilir demişler. ayrıca jsb ın müzikleri f3te de kullanılmıştı.

fallout değil demiş peter :( :( :(
https://twitter.com/DCDeacon/status/324192731721265153
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...