Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Ops 2

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ben bf3 tek başıma oynarken hiç keyif alamıyorum sürekli koca haritada koş koş bitmek bilmiyor. Araçlar kapılmış oluyor vs. Bunda en azından girip 15dklık iki el atıyorum oyun hızlı olduğu için aksiyonlu geçiyor sonra çıkıyorum en azından adam öldürme isteğimi karşılamış oluyor. Bir de dual silah çok keyifli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Ben bf3 tek başıma oynarken hiç keyif alamıyorum sürekli koca haritada koş koş bitmek bilmiyor. Araçlar kapılmış oluyor vs. Bunda en azından girip 15dklık iki el atıyorum oyun hızlı olduğu için aksiyonlu geçiyor sonra çıkıyorum en azından adam öldürme isteğimi karşılamış oluyor. Bir de dual silah çok keyifli oluyor.

bende senin gibi şikayetçiydim bu konuda,o yüzden dev 64 kişilik mapler yerine,32-48 kişilik serverları ve rush,tdm gibi modları deneyebilirsin,daha az koşuşturma oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

aynen
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sovereign said:

Beyler herkes aldığı pingleri yazar mı? 8gbit adsl ile minimum 105 ping alıyorum kafayı yicem

Pinginde 8mbitin elbette olumlu etkisi vardır ama direk ona yormamak lazım. genel olarak yurtdışı serverlarda 65ms üstü alırsın. Haftasonları 100 ms normal haftaiçleri 70-80ms hollanda serverlarında alabileceğini hatırlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...