Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Ops 2

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

black ops 2'de farklı sonlar mı var ? oha. ama heralde lineer oynama, bölüm sonundaki tercihlere göre işler di mi ? farklı bölüm olmuyor yani oyun şekline göre ?

5 saat iyiymiş. ideal :)

senko; cs:go var :P

ya oyunda 4-5 tane tercih var onlara göre deiğişiyor olaylar işte. Ayrıca bazı bölümlerde ister sniper ol, ister git dal gibin şeylerde var.Sonuçta hepsini görmek için 2-3 kere baştan oynamak lazım oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

They play on this:

http://www.at7addak.com/Data/News/Gallery/2012-06/Call-of-Duty-Black-Ops-II-Nuketown/Call-of-Duty-Black-Ops-II-Nuketown-1.jpeg

I play on this:

http://gamerliving.net/wp-content/uploads/2012/09/battlefield_3_-_armored_kill_-_alborz_mountain_1.jpg

Şu mantıkla minecraft ı yerin dibine sokman lazım

Edit; cs i de tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

minecraft daha iyi grafiklere modlanabiliyor ve sana çok geniş bir sandbox dünya sunuyor. tamamen farklı bir konsept.
ancak cs go'da haklısın, kötü bi oyun zaten :P

lath madem böyle diyorsun o zaman dota2'ye dağılan eski bf3 tayfasını topla da akşamları bf3 çevirelim lan. mis gibi silahlar eklenmiş en son.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

minecraft daha iyi grafiklere modlanabiliyor ve sana çok geniş bir sandbox dünya sunuyor. tamamen farklı bir konsept.
ancak cs go'da haklısın, kötü bi oyun zaten :P

lath madem böyle diyorsun o zaman dota2'ye dağılan eski bf3 tayfasını topla da akşamları bf3 çevirelim lan. mis gibi silahlar eklenmiş en son.

Minecraft ta, mw den daha basarili grafik ekleyen mod? Hani abi :)

Bu arada benim bf3 u acinca 5gb data indirecem diye bir israr kiyamet. O data ek bir paket almadan oynanan birseyler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

minecraft için değişik texture pack modlar var, makinenin kaldıracağı olanı indirip kurup oynayabilirsin.

Orada demek istedigimi yanlis anladin. Bir oyunu grafik olarak karsilastirip I play epic graphics u play cartoon dersen saçma olur

Zira minecraft veya cs asla bf3 grafiklerini yakalayamaz ama bu onlari kötü oyun yapmaz.

Lath'a in dedigine demistim. Zira minecraft icin en baba texture pack bile mw bf tadinda grafik yaratmio. Ama oyun güzel

Edit: abi anladim. Sen photorealistic i minecraft icin dedin. Ama ben onu bf3 de 5gb ne indirio diye sordugum soruya cevap olarak algilayip makinam kaldirmaz dedim. Lol

Bakarim mc icin photorealistic packlere :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Ben gittigidiyordan almaya gaza geldim de, kaç gb oyun? Bu ay biraz akk fakiriyim de

Edit; Bone, ben alınca kaynaştırırım seni. Listemde var her gün oynayan 3 5 kişi

alma ben aldım, yapılmış en kötü cod, benim odamdan daha küçük bir haritada eline smg alıp hip fire ile koşan mallardan kurulu bir oyun sakın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...