Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Promenader said:

Krology said:

All random all mid organize edenler varsa nickimi bırakıyım şöyle belki invaytlıyan olur bi ara.

Nick : 4LAntiRacist

Not: (Nickin garipliğine aldırmayın 8-) )

4LNazi

Ahahaha abi ne gülmüştük senin nick değişince. NikYok ben, hatırlarsın belki nazilli.:)-D

ahahahuhau ben de 14 harfli
Sosyal ağlarda paylaş

Btw boşuna uğraşmayın, fileice gibi bir yerden dl ettiriyor dosyayı, orası da survey doldurun download açılsın sitesi. Survey'i doldurunca bu sefer tel. no istiyor, tel. no'yu girerseniz de 5 euro ödeme yapcaksınız telefon faturanız üzerinden diyor.

Böyle fantastik şeyler dönünce merak ettim terms of service'a bakayım dedim, orada da adamlar "survey'leri yaptınız, parayı verdiniz download açılacak diye bir şey yok, garantisini vermiyoruz, 3. party şirketler kontrol ediyor onu" yazmışlar.

Dedim 99 cent var paypalde 3 senedir falan duruyor, onla kredi alayım. Buy diyince COMING SOON yazıyor, ödeme de yapılamıyor siteye.

Sonra merak ettim facebook sayfası varmış bu giveaway'ci elemanların, orada kazandım diye yorum yapanların hepsi bot çıktı asfdg
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Btw boşuna uğraşmayın, fileice gibi bir yerden dl ettiriyor dosyayı, orası da survey doldurun download açılsın sitesi. Survey'i doldurunca bu sefer tel. no istiyor, tel. no'yu girerseniz de 5 euro ödeme yapcaksınız telefon faturanız üzerinden diyor.

Böyle fantastik şeyler dönünce merak ettim terms of service'a bakayım dedim, orada da adamlar "survey'leri yaptınız, parayı verdiniz download açılacak diye bir şey yok, garantisini vermiyoruz, 3. party şirketler kontrol ediyor onu" yazmışlar.

Dedim 99 cent var paypalde 3 senedir falan duruyor, onla kredi alayım. Buy diyince COMING SOON yazıyor, ödeme de yapılamıyor siteye.

Sonra merak ettim facebook sayfası varmış bu giveaway'ci elemanların, orada kazandım diye yorum yapanların hepsi bot çıktı asfdg

hayır adam aramış etmiş bulmuş açıklamış, hala link atıyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

adam haklı dediği gibi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...