Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

akşam evde değildim, kardeşim oynuyomuş benim acoountımdan, "kitap diye biri oyun atalım dedi, küfür ettim" falan dedi. oldu mu öyle bir durum? beni babalıyor da olabilir, emin olamıyorum.. dövmeyle dövmeme arasında kaldım, karar veremiyorum. olaya bi açıklık getirin lütfen :)

bu arada 05.06.2012 salı (bugün) sabah 9.30'dan akşam 4e kadar oyundayım. isteyen olursa birlikte oynayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

This. Aylardır bahsettiğim benzer hero mantığının dışına çıkmışlar sonunda. İlk skilli feci orjinalite kokuyor.

Ayrıca alan knockback skilli olan tek ranged dps sanırsam. Ama late game oyunun feci hızlanması sonucu, ilk skillden düşen bıçakları toplıcam diye sağa sola koşarken feci dmg kaybı olur. O yüzden çok güzel olmuş, dengeli olmuş, süper olmuş. Sonunda riot, love ya <3

http://www.youtube.com/watch?v=h5zyGj4Z0Sg&list=UU2t5bjwHdUX4vM2g8TRDq5g&index=0&feature=plcp
Sosyal ağlarda paylaş

vayne iyi ya, oyun başında dayak yemekten kaçınırsa 2 item aldıktan sonra alayını ağlatıyor.

tabii karşıda nauti gibi bob ultisi olan bi tip flash çakıp illa bi şekilde yaklaşarak disable ederse nuke yiyip yan basıyor o yüzden karşı tarafta çok fazla bob cc varsa sakıncalı, zaten öyle durumlarda trist, corki gibi oynaklar tercih edilmeli.

stres atmakta, KODUM MU LAN demekte bi veigar olmasa da iş görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hesaab döneceğim, yeni karakterleri tanıyayım, eskileri hatırlayayım diye bir-iki hafta oynarım öyle. Bir yıl oldu oynamayalı, bir sürü adam gelmiş, bir sürü ability değişmiş. Eski karakterle girmeyeyim dedim kafadan rated'a.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Benim karakter east'teymiş bir de, sanırım sunucular ayrıldığı zamanlarda bırakmıştım ben de. Ama bir tane beleş taşıma hakkı varmış, yama yapıyor şimdi, west'e gelirim.

10k da ip var bu arada ama tekrar bir alışmadan yeni adam almam, biriksin hele.
Sosyal ağlarda paylaş

1 gün içinde direk dönüyorlar. Ben mail atmıştım zamanında, böyle böyle hakkım vardı şu anda rp istiyor kullanmadığım halde diye. Yok sen kullanmışsın dediler. Lan dallama kullanmadım kullansam east'ten west'e geçio sonra tekrar mı east'e geçmiş olucam diye mail atarken baktım 0 olmuş transfer ücreti. Hatta şu anda hala 0, 3-4 defa beleş geçiş vermişler galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...