Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

AHHAHAAH çok küfrettiğim için warning almışım. Neyse artık, daha az küfreden bi adam olma yolunda ilk adımımı atmama vesile olur sdf

LoL'de ben 1 seneyi geçti 10 oyundan 8'inde küfrediyorum, 2'sinde quitliyorum, bunları yapmayan playerlara verilen tüm rewardlar geldi + ban falan yok sdfhgj

Gönül rahatlığıyla sövebilirsiniz mallara.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bi de haksız yere küfrediyo olsam amenna.

Tamam noob junglerım ama adam mid lane'de, alt çalıya doğru geliyorum ganklemeye, işaret ediyorum, gankleyeceğim adam ortayı ward'lamış, herif bana doğru gelip direk dalıyo, bizimkisi kendi tower'ının önüne geçip creep bekliyo. Aynı olayı 2 defa daha yaptı.

Ben şimdi bu adama küfretmiyim de napim sdfsd

Ama neyse du bakalım belki sakin davranarak daha başarılı olabilirim insanları ikna etmede, bi de öyle denicem.
Sosyal ağlarda paylaş

chatten mi bahsediyosun :/ downsa down. esas şu circuit başladığından beri serverlar rezil.

ashe kapşıyo, önündekiler stun yiyo diyorum noluyo..

2 saniye sonra ashe arrowu atıyor, milletin içinden geçiyor felan hadi bu anlaşılır ço kters olaylar ouyo.
bush a giriyosun 2 saniye sonra adam görünüyor :/

öyle garip bi delay/loss bişi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

Krology said:

All random all mid organize edenler varsa nickimi bırakıyım şöyle belki invaytlıyan olur bi ara.

Nick : 4LAntiRacist

Not: (Nickin garipliğine aldırmayın 8-) )

4LNazi

Ahahaha abi ne gülmüştük senin nick değişince. NikYok ben, hatırlarsın belki nazilli.:)-D

ühühühühühüüh, o değilde şaşırdım patiden tanıdık olmasına : o
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...