Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

DoD said:

Team de var, turnuva da var, public game de var. Cahil cahil konuşuyorlar bir de utanmadan lol.

Team var derken? Public dediğin lobi bul dediğimde oyun falan yok özel lobi istiyor. Orda bir sürü şey saydım. Boş bir cümle kurup üstüne cahiller utanmazlar diyerek neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? Bu bile senin ne kadar şuursuzca savunduğunu gösteriyor. Emin ol burda kimse sana bişey kanıtlamaya çalışmıyor. Herkese açık forum burası herkes oyun hakkında fikirlerini tartışıyor. Ama kimse senin neyi kanıtlamaya çalıştığını bilmiyor, kimseninde umrunda olduğunu pek zannetmiyorum.

DoD said:

Adamlar beta dediği sürece beta sen mi karar vericeksin oyunun beta olmadığına lol...

Beceriksizlik işte 1.5 yıldır beta. Ne tarafından baksam S2 Games daha iyi çalışmış. Onada beta iken başladım Dota 2'yede. Ha Hon'un ruslar için 3 skillde adam kesen yada sürekli op hero yapması falan kötü. Bu yüzden ısrarla Dota oynuyorum daha çok seviyorum. Ama buda Icefrog'un başarısı benim gözümde. Fakat olaya S2games Valve olarak bakınca şuana kadar S2games gayet daha başarılı bahsettiğimiz konularda.

@edgar

Algoritmayı biliyoruz bilmiyoruz bildiğimiz bişey var S2 Games şuan her türlü çok daha iyi yazmış algoritmayı. Hatta ben ne zamandır oynamıyorum kim bilir şuan nasıldır. Eminim daha iyidir çünkü gün geçtikçe iyileştiriyorlardı oyunu her açıdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki.

Steam eşya gelmiş tıkladım açılmıyor sayfa. Steamden anlamam ama key olma ihtimali var mı? Bana biri invite göndermişti Dota kurulu adama tekrar invite gelme şansı var mı? Yada bu eşyayı nasıl açarım. 2 gundur açamadım steamde o sayfay. Daha doğrusu sayfa açılıyor Dota 2 (150) Steam (1) çıkıyor beyaz arka plan mavi yazı. Steame tıklıyorum açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

s2games mi başarılı valve mı tartışması yapacaksak toplamda kimin daha çok para kazandığına bakmamız gerekecek. İddialı bir tahminde bulunmak istemiyorum ama Hon'un ömrünü sınırlı görüyorum. Aksi takdirde Hon'da kalırdım.

Matchmaking algoritmasının önceliklerini bilirsek belki başarılı olup olmadığını daha iyi anlarız. Mesela farklı skilldekileri ayrı mı tutmaya çalışıyor yoksa kaynaştırmaya mı? Skill katmanları arası geçiş kolay mı olsun istiyor yoksa zor mu?

Ben Hon oynarken 1800'e hiç ulaşamayacağımı biliyordum, Dota2'de very high'a çıkabilirim ama kısa süre sonra yine düşerim.
Sosyal ağlarda paylaş

türktelekom dns lerini dene
195.175.....

Buddha said:

Peki.

Steam eşya gelmiş tıkladım açılmıyor sayfa. Steamden anlamam ama key olma ihtimali var mı? Bana biri invite göndermişti Dota kurulu adama tekrar invite gelme şansı var mı? Yada bu eşyayı nasıl açarım. 2 gundur açamadım steamde o sayfay. Daha doğrusu sayfa açılıyor Dota 2 (150) Steam (1) çıkıyor beyaz arka plan mavi yazı. Steame tıklıyorum açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Centaur
- Strength growth increased from 2.6 to 3.8
- Replaced Great Fortitude with a new skill

Stampede:
==========
Grants you and all allied player units on the map max movement speed and zero unit collision for a short duration. Any enemy units you or your allies come into collision with take some damage and get stunned. Enemies can only be affected by stampede impact once.

Duration: 3/4/5
Damage: 100/150/200 + 2x your str
Stun: 1.25 seconds
Stampede Collision AoE: 120

Cooldown: 65
Mancost: 50

Note: Does not affect magic immune enemies

dota 1 oynayıp da deneyen var mı şunu ? çok op geldi gözüme yahu. Cent varsa karşıda adam yakalayamıcaz yani..
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

said:
Centaur
- Strength growth increased from 2.6 to 3.8
- Replaced Great Fortitude with a new skill

Stampede:
==========
Grants you and all allied player units on the map max movement speed and zero unit collision for a short duration. Any enemy units you or your allies come into collision with take some damage and get stunned. Enemies can only be affected by stampede impact once.

Duration: 3/4/5
Damage: 100/150/200 + 2x your str
Stun: 1.25 seconds
Stampede Collision AoE: 120

Cooldown: 65
Mancost: 50

Note: Does not affect magic immune enemies

dota 1 oynayıp da deneyen var mı şunu ? çok op geldi gözüme yahu. Cent varsa karşıda adam yakalayamıcaz yani..

evet gazla baskın
en son dota 5.84 oynamıştım. ap heromdu benim
birde troll warlord.
Sosyal ağlarda paylaş

niye mm e takılıyor insanlar anlamıyorum, adamlar açık açık söylüyor algoritma sizin alıştıklarınızın dışında açlışıyor + work in progress.

Rusların avrupadan sıra almasının önüne geçilerek oyun ve mm kalitesi ciddi şekilde arttırılabilir. Oyunların dengesiz olmasının nedeni ruslar.

@ Bone steam grupları aynı mantıkta çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
HoN'un ömrü bitek üzere hala Dota 2 vs HoN yapıyorsunuz. Hayır, Dota 2 vs LoL yapsanız anlayacağım, Dota 2'nin tek yerini koruyabilen rakibi MobA türünde farklı bir oyun deneyimi sunduğundan dolayı LoL. HoN piyasadan kalkar ama yavaşça artık. Oyun çalışmaya devam eder ama oynayan sayısı 5k+ olursa başarı derim.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Niye yakalayamıyosun ki? Spnucta bi cooldownı var ayrıca spell immunity felan vermiyo. Mirana olunca kimseyi olduremiyo musun abi?

Cd'si sadece 65 sn v 50 mana istiyor. Hemen hemen her sürpriz gank ve benzeri olayda çok rahat kullanılır. Ayrıca duration süresi hiç az değil.

Mirananın ultiyle mi kıyasladın leap le mi anlamadım ama mirananın ultisi de invis detect yoksa evet, gayet 5 kişiyi kombattan sağ salim çıkartır ya da kombata sokabilirsin.

Demem o ki zaten mübala yaptım, elbet yakalanır yakalanmasına da, mobility ve kaçma mekanizması olmayan çok sağlam carryler için biraz op bir ulti olmuş. En azından globalliği kaldırırlar yakında diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

HoN'un ömrü bitek üzere hala Dota 2 vs HoN yapıyorsunuz. Hayır, Dota 2 vs LoL yapsanız anlayacağım, Dota 2'nin tek yerini koruyabilen rakibi MobA türünde farklı bir oyun deneyimi sunduğundan dolayı LoL. HoN piyasadan kalkar ama yavaşça artık. Oyun çalışmaya devam eder ama oynayan sayısı 5k+ olursa başarı derim.

casual olmayan oyunları tartıştığımız için lol konuşmuyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...