Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

seigen said:

Crack'i övmüyorum ki kardeşlerim, olay always on drm yaptıkları için server göçtüğü gibi dışarıda kalmamız. He coop hariç her türlü auction house yine de yapılırdı, offline gameplay de olurdu. Single player'ın yükü de server'a binmezdi. Bunu sadece ben de söylemiyorum.
Kim single player oynayacaktı sanki ayrı bir single player olsa? Sadece Diablo'nun nasıl bir oyun olduğunu bilmeyenler. Ben level 60'a kadar kastığım, özene bezene item bulduğum karakterimi arkadaşlarımla oynamayacaksam, internetten sergileyemeyeceksem ne anlamı var?
Sosyal ağlarda paylaş

single playerı online oynama zorlaması zorlamdan baska bişi dğeil ama arkasındaki fikir piracy e cözümde değil.

diablo diablo diy burdada yıllarca inlemiş milyon insan, alıp single'ı bi iki karakterle bitirip koyuyo kenara. hanı bi multi acsalar belki hoslarına gidecek edecek ama denemiyorlar bile, cünkü böyle bir kütlürleri yok. online single zorlaması aga olay budur diye zorla gözüne sokuyo multi diabloyu singlecıların.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

seigen said:

Crack'i övmüyorum ki kardeşlerim, olay always on drm yaptıkları için server göçtüğü gibi dışarıda kalmamız. He coop hariç her türlü auction house yine de yapılırdı, offline gameplay de olurdu. Single player'ın yükü de server'a binmezdi. Bunu sadece ben de söylemiyorum.
Kim single player oynayacaktı sanki ayrı bir single player olsa? Sadece Diablo'nun nasıl bir oyun olduğunu bilmeyenler. Ben level 60'a kadar kastığım, özene bezene item bulduğum karakterimi arkadaşlarımla oynamayacaksam, internetten sergileyemeyeceksem ne anlamı var?

ee eski diabloda singleda kastığın karakterle multide oynayabiliyodun zaten?başka bişi anlattın da ben mi yanlış anladım?
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore açtım lvl 18 wizard çok zor ya grind yapmadan ilerki levellara geçilmiyor. D2'ye göre zorlaştırmışlar iyice town portal açıp kaçma yok, pot basamıyorsun ard arda. öyle yaratıklar var ki benden hızlı koşuyorlar 2-3'ü bir araya geldi mi barbar ve demon hunter yatırdım. tamam güzel challenge oluyor da ilerde ne yapacağız onu bilmiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

diablo diablo diy burdada yıllarca inlemiş milyon insan, alıp single'ı bi iki karakterle bitirip koyuyo kenara. hanı bi multi acsalar belki hoslarına gidecek edecek ama denemiyorlar bile, cünkü böyle bir kütlürleri yok. online single zorlaması aga olay budur diye zorla gözüne sokuyo multi diabloyu singlecıların.

aha o benim işte :)
bi bitiriym multi de oynıycam bu sefer hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

iyi abi single oyna sen o zaman sana laf mı anlatacam herkesin zevki farklı benim için singleın bir anlamı yok. Benim zevkimde item/rune trade ve arkadaşlarla item kasmak.

ya ben sana bana laf anlat demedim , single karakterle multi oynanıyordu dedim , sen oynanmıyodu dedin ona cevap verdim zorun ne senin?
Sosyal ağlarda paylaş

şu multi sistemi bence zaten çok güzel , aksini savunmuyorum ben.ama ne bileyim diablo2de single playde evimizde karakter kasıp elimizde disketlerle internet kafeye giderdik , orda arkadaşlarla girip duello , boss run falan yapardık kimsede tek bir hile yapmazdı o karakterlerinde.arada bir sanane.comda hile yapıp gelenlerde vardı netten oynamaya kalktığımızda , ama belli bir çevre vardı herkes birbirini tanıyodu , onlarla oynamak apayrı bir zevkti gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...