Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Slint said:

Guest pass ne işe yarıyor? Oyunu indirip, direk girdiniz mi Skeleton King'e kadar oynayabiliyorsunuz zaten.

makine kaldıracak mı kaldırmayacak mı öğrenmek için. 110 lira verdikten sonra öğrenmekten daha kolay bir yol sdfsd

İşte guest pass falan olmadan starter editionla oynanmıyor mu zaten? Guest pass'in farkı ne onu merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

ahmedinejad said:

Slint said:

Guest pass ne işe yarıyor? Oyunu indirip, direk girdiniz mi Skeleton King'e kadar oynayabiliyorsunuz zaten.

makine kaldıracak mı kaldırmayacak mı öğrenmek için. 110 lira verdikten sonra öğrenmekten daha kolay bir yol sdfsd

İşte guest pass falan olmadan starter editionla oynanmıyor mu zaten? Guest pass'in farkı ne onu merak ediyorum.

onu bilmiyordum ben indiriyorum zati şimdi. çoğu kişi de bilmiyor guest pass olmadan oynanabileceğini.
Sosyal ağlarda paylaş

spo

act II nin ortalarindayim ben de sanirim bu kulle denen elemanin vucudu mu ne ariyoruz

demon hunter oynuyorum level 20, 21 olmak uzere ama cok yoruldum dun gece 2 den beri arada 7-8 saat uyudum fln o kadar onun disinda full oynadim nerdeyse biraz ara vericem simdi gece 12 1 e kadar oynamam artik =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...