Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böcekler aleminde de dengesizler var...

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Yurdun önünde gördüydüm bu peygamber devesi denen görkemli yaratığı. Şaşkınlığımdan servisi kaçırmıştım... Böyle dik dik bakıyordu göz göze geldiğimizde. "İlk görüşte aşk mı?" dedim, "Yıkıl karşımdan." dedi. Gardını aldı, sağ kroşeyi çıkarmasına fırsat vermeden topukladım.

Yine olsa yine izlerim ama. Evet...
Sosyal ağlarda paylaş

Butcherofego said:

Trias said:

beslemesi en zevkli böcektir herhalde. çok büyüklerini besledim zamanında (25-30 cm) avlanmaları, çiftleşmeleri, çok farklı bir tür.
hakikatten evcilleştirilebiliyor mu bu hayvan , çok tatlı geldi videoda

omzumda evde dolaşırdı. beslemek isterseniz Adana'dan bulun. En büyükleri o bölgede.
Sosyal ağlarda paylaş

manyak hasta atevladı hayvan böcek olarak gerçekten korkutan bir örnek vereyim.

böyü deniyor türkiye'de. zehirsiz bir hayvan. ve nadirdir yani bulmak kolay değil. arazide birtanesiyle karşılaştım. kendisi şu gördüğünüz pozdaki gibi heyheylenip KIHLADI bana.

degit diyip tutmaya kalktım elimi ısırdı. hemde çok pis ısırdı. baya bağırmaya başladım acıdan kerpetenle derimi sıkıştırıyolarmış gibi bi his böle duramıyorum. örneğe zarar gelsinde istemedim. kanırta kanırta pensle çıkardık elimden.
et parçası kopardı kendisi. baya et kopardı.

Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

böyü deniyor türkiye'de. zehirsiz bir hayvan. ve nadirdir yani bulmak kolay değil. arazide birtanesiyle karşılaştım. kendisi şu gördüğünüz pozdaki gibi heyheylenip KIHLADI bana.

degit diyip tutmaya kalktım elimi ısırdı. hemde çok pis ısırdı. baya bağırmaya başladım acıdan kerpetenle derimi sıkıştırıyolarmış gibi bi his böle duramıyorum. örneğe zarar gelsinde istemedim. kanırta kanırta pensle çıkardık elimden.

para verseler surmem elimi o hayvana.

ne kadar verdiler?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

WTF abi ruh hastası mısın bunu görünce vınturizm yerine bide kıhkıhlanmanın üstüne elini mi uzatıyorsun? direk bölgeyi nukelerdim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...