Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

eriyor derken kastettiğim dibime giren 10-20k lık moblar olduğunda hepsine aynı anda 10-15k arası vurup slow atıyor 2sn de bir

Cute said:

xlaidehlevar said:

arcane power yetiyor zaten electrocute la 2 kez atınca kalabalık grubua direk fulleniyor

ice armor u da dibime gelen normal moblar anında eriyor zor durumda da slow atıyor dmg bonus geliyor o yüzden kullanıyorum da sence ne kullanmalı?

Ben teleportcuyum wall koyan ve teleportlu elite geldiğinde ağır sıkıntı yapıyor bana teleport çat çat..WArcraftdaki gibi body wall bile yapıyorlar :D

Ice armor kısmını anlamadım,eriyor derken bizim passive bonusda ekleniyor sanırsam şimdi bakamıyorum eve gidince deneyeceğim buildini.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyom ki, ohshit durumu olunca basıyorum, sonra kafası kesik tavuk şeklinde koşuyorum. araya bi de blizzard sıkıştırırsam ne ala. genelde kaçarken kullanıyorum ama kite ederken de bayağı yardımcı oluyor.

wall çeken, vortex atanlara buzu çakıyorum, sonra az topuk, peşine blizzard, manaya göre orb, yoksa signature
Sosyal ağlarda paylaş

peki onun yerine 2 decoy bırakan teleport u kullansak daha iyi olmaz mı?

Raze said:

bilmiyom ki, ohshit durumu olunca basıyorum, sonra kafası kesik tavuk şeklinde koşuyorum. araya bi de blizzard sıkıştırırsam ne ala. genelde kaçarken kullanıyorum ama kite ederken de bayağı yardımcı oluyor.

wall çeken, vortex atanlara buzu çakıyorum, sonra az topuk, peşine blizzard, manaya göre orb, yoksa signature
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiye kadar denediklerimden en beğendiğim şu build oldu. önceki sayfalarda birisi yazmıştı ama kim bulamadım.

bunu soloyken kullanıyorum genelde. coop'ta diamond skin'İ slow time->stretch time ile değiştiriyorum. diamond skin çok gerekmiyor hele ki heal eden birileri varsa, onun yerine partiye attack speed vermek çok daha avantajlı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim build'ın amacı zaten çevrene mobları toplayıp Energy Armor ile hayatta kalmaya çalışmak, bu sırada mana oldukça Blizz+Frost Nova ile çevreni temizlemek, mana az olduğu ve Blizz cooldown'da iken zamanlarda ise Ray of Frost veya Spec Blades kullanmak. Aslında Spec Blades yerine Sparkflint Familiar alıp dmg'ı arttırabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

inferno grup için Full INT + crit (yuksek int + crit verisorsa ne ala) + bulabildiğim en yuksek 2h dps li silah ile oynuyorum 12k hp var 25k da olsa 2-3 atıyorlar 12k olsa da 300 civarı all resist var 29k dps var. inferno act 1 farmlıyoruz su an tank act 2 için gearlı olmadıgından cok rahat geciyor.

Bu arada ölmek problem deil olabildiğince dps yapabilmek önemli ölup tanka teleport oluyosun nasıl olsa. tankımız barbar 750+ all resist, arcane lerin falan içinde yuzuyor. defansif olarak frost nova, diamond , energy shield var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...